Partnerzy portalu
Cukiernia Sowa jedną z trzech najczęściej polecanych polskich marek Cukiernia Sowa to 166 sklepów w 61 miastach w Polsce i za granicą. Fot. Materiały prasowe

Cukiernia Sowa jedną z trzech najczęściej polecanych polskich marek

Autor: KG/horecatrends Data: 13 października 2022 08:50

Cukiernia Sowa kolejny rok z rzędu znalazła się na podium w zestawieniu marek rekomendowanych przez Polaków - wynika z tegorocznego badania międzynarodowej agencji YouGov.

Agencja Inquiry opublikowała wyniki raportu YouGov Recommend, zgodnie z którymi bydgoska spółka z branży cukierniczej niezmiennie cieszy się zaufaniem klientów, którzy przyznali jej srebrny medal - czytamy w komunikacie prasowym. 

Sowa na podium tylko za Allegro

Cukiernia Sowa zajęła drugie miejsce z wynikiem 84,8 %, wyprzedzając takie marki, jak Adidas, Zalando, Zara czy eobuwie.pl. Na pierwszym miejscu rankingu znalazła się firma Allegro, wygrywając z bydgoską spółką cukierniczą zaledwie o 1,1%. Co ciekawe, Cukiernia Sowa sp. z o.o. jest też jedyną firmą z branży spożywczej, która znalazła się w pierwszej dziesiątce zestawienia.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Ten wynik jest dla nas najlepszym potwierdzeniem tego, że dobrze spełniamy swoją misję i realizujemy założone cele. Z myślą o naszych Klientach rozwijamy sieć sklepów, udoskonalamy logistykę dostaw, rozwijamy asortyment, poszerzamy gamę smaków, więc każde takie wyróżnienie nie tylko nas cieszy, ale też motywuje do dalszej pracy - mówi Łukasz Topolewski, kierownik Działu Marketingu Cukierni Sowa sp. z o.o.

Bydgoska spółka to rodzinne przedsiębiorstwo

Aleksandra Sowa-Trzebińska, członek zarządu Cukierni Sowa sp. z o.o. podaje, że Sowa jest firmą z tradycjami.

- Z dumą piszemy ciąg dalszy słodkiej historii cukierniczej, którą zapoczątkował nasz dziadek. Jako rodzinne przedsiębiorstwo mamy liczne wartości, które staramy się utrzymać, niezależnie od skali działania. Dzisiaj prowadzimy prężnie działającą sieć cukierni i zarządzamy 166 lokalami, ale jednocześnie pozostajemy wierni ręcznemu rzemiosłu cukierniczemu - mówi Aleksandra Sowa-Trzebińska. 

Cukiernia Sowa ma w swoim portfolio 166 sklepów

Cukiernia Sowa to 166 sklepów w 61 miastach w Polsce i za granicą. Smak jej flagowych produktów takich, jak kostka królewska, eklery czy pączki zna już kilka pokoleń Polaków. W badaniu YouGov BrandIndex korespondenci odpowiadali na pytania dotyczące tego, które marki poleciliby znajomym czy przyjaciołom oraz które marki odradziliby znajomym czy przyjaciołom. W ciągu roku YouGov zbierało dane dla tysięcy marek w wielu krajach na całym świecie. Kategorie uwzględnione w tegorocznym rankingu w Polsce obejmują handel spożywczy, drogerie, modę, handel specjalistyczny, ubezpieczenia, usługi finansowe, gastronomię oraz e-commerce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz