×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Cukiernia Sowa otworzyła 176 lokal. Szyld tej cukierni można już zobaczyć w 62 miastach
30 listopada nastąpiło otwarcie 167 cukierni Sowa, tym razem w Pile. Fot. Materiały prasowe

Cukiernia Sowa otworzyła 176 lokal. Szyld tej cukierni można już zobaczyć w 62 miastach

Autor: Oprac. KG Data: 02 grudnia 2022 08:40

Cukiernia Sowa otworzyła 30 listopada 167 lokal pod tym szyldem, tym razem w Pile w Centrum Handlowym Vivo!.

Planując kolejne otwarcia bydgoska firma bierze pod uwagę szereg różnorodnych czynników.

- Po ponad 75 latach prowadzenia firmy mamy duże doświadczenie nie tylko w zakresie produkcji, ale także w obszarze logistyki i sprzedaży. Zanim zdecydujemy się na otwarcie nowego punktu dokonujemy dokładnej analizy lokalizacji i potencjału sprzedażowego, ale też lokalnego rynku, w tym rynku pracy. W każdym sklepie wprowadzamy zawsze najwyższe standardy, a nowych Pracowników zapraszamy na szkolenie wdrożeniowe do naszej siedziby w Bydgoszczy - mówi Michał Sowa, członek zarządu Cukierni Sowa sp. z o.o.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Cukiernia Sowa to rodzinna firma działająca od 1946 r., która obecnie zatrudnia ponad 1000 pracowników. Ten rok bydgoska spółka zakończy z 167 cukierniami w swoim portfolio - czytamy w komunikacie prasowym.

- Właśnie otworzyliśmy w Pile nasz kolejny sklep. Samo otwarcie to jak zwykle zwieńczenie wielu intensywnych miesięcy przygotowań i dużo emocji, jednak kluczem do sukcesu są sprawnie zorganizowane procesy wdrożeniowe i wprowadzanie na rynek produktów czy sklepów adekwatnych do potrzeb Klientów. Z dumą dodaliśmy 167 punkt do portfolio i tym samym szyld naszej cukierni można już zobaczyć w 62 miastach zarówno w Polsce, jak i zagranicą - dodaje Michał Sowa.

W Cukierni Sowa w Centrum Handlowym Vivo! w Pile dostępna będzie słodki asortyment, ale i oferta słonych przysmaków, m.in. kanapek, wrapów, sałatek i past, ale również dania garmażeryjne - pierogi i zupy przygotowywane według autorskich receptur firmy. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godz. 10.00-21.00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10.00-20.00. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz