×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Cukiernia Sowa wdraża nowy standard wystroju (ZDJĘCIA)
Remodeling Cukierni Sowa; fot. mat.pras.

Cukiernia Sowa wdraża nowy standard wystroju (ZDJĘCIA)

Autor: oprac. PP Data: 24 marca 2023 10:05 | Aktualizacja: 24 marca 2023 12:38

Cukiernia Sowa właśnie otworzyła kolejny lokal, który przeszedł remodeling. Tym razem w Bydgoszczy, skąd wywodzi się marka.

Od środy, 22 marca, bydgoszczanie ponownie mogą odwiedzać lokal przy ul. Świętego Maksymiliana Kolbego 46, który przeszedł metamorfozę podyktowaną potrzebami klientów. Sklep został nie tylko przearanżowany, ale także powiększony do powierzchni ok. 100 m².

Cukiernia Sowa z powiększoną strefą kawiarnianą

- Zdecydowaliśmy się na powiększenie strefy kawiarnianej, dzięki temu udało nam się zwiększyć liczbę miejsc siedzących. Większość naszych sklepów podzielona jest na część sprzedażową i kawiarnianą, co pozwala nam sprawnie obsługiwać zarówno osoby, które korzystają z oferty na miejscu, jak i te, które preferują zakupy na wynos. Nieustannie monitorujemy procesy sprzedażowe i potrzeby klientów, dzięki czemu wdrażamy zmiany, które odpowiadają na realne potrzeby odbiorców i bezpośrednio przekładają się na wyniki poszczególnych punktów - mówi Michał Sowa, członek zarządu Cukierni Sowa sp. z o.o.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Cukiernia Sowa - nowy standard wystroju

Nowo otwarta Cukiernia Sowa przy ul. Świętego Maksymiliana Kolbego to pierwszy w Bydgoszczy lokal urządzony zgodnie z nowym standardem wystroju, który wdrożyła sieć.  Sklep został powiększony i obecnie ma ok. 100 mkw. Ten punkt po remodelingu jeszcze bardziej sprzyja konsumpcji na miejscu. Do lokalu przylega również niedawno wyremontowany, bezpłatny parking zewnętrzny. 

Bydgoska spółka z branży cukierniczej niezmiennie od 1946 roku pozostaje wierna swoim zasadom. Cukiernia Sowa zapewnia słodkie i słone wyroby dla 167 sklepów w Polsce i zagranicą.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz