Partnerzy portalu
Deseo kolejnym konceptem w Browarach Warszawskich [ZDJĘCIA] Deseo na Krochmalnej 59 to już piąta cukiernia Natalii Sitarskiej i Łukasza Smolińskiego.

Deseo kolejnym konceptem w Browarach Warszawskich [ZDJĘCIA]

Autor: horecatrends.pl Data: 23 marca 2021 13:34

Deseo na Krochmalnej 59 to już piąta cukiernia Natalii Sitarskiej i Łukasza Smolińskiego. Lokal został zaprojektowany przez duet Ewelina Moszczyńska oraz Marta Puchalska-Kraciuk.

Para podróżników, autorzy popularnego bloga podróżniczo-kulinarnego Tasteaway, od 2015 roku spełnia swoje marzenie o tworzeniu najwyższej jakości słodyczy. Oferta Deseo w dużej mierze inspirowana jest podróżami Natalii i Łukasza po całym świecie – od Paryża przez Barcelonę, Włochy, Tokio, Taipei czy Hongkong aż po Stany, Kostarykę czy Meksyk. To w Paryżu właściciele Deseo zakochali się w deserach typu petit gateau, a nazwa cukierni pochodzi z języka hiszpańskiego i oznacza pragnienie / marzenie. 

Deseo w Browarach Warszawskich zostało zaprojektowany przez duet Ewelina Moszczyńska oraz Marta Puchalska-Kraciuk. Design nawiązuje do fascynujących formą wielowarstwowych deserów. Centralnymi elementami jest lada przywodząca na myśl eleganckie cukiernie z dawnych lat oraz nietypowa kanapa, która przypomina aksamitny krem patissiere.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Obecnie w stolicy działają cztery lokale Deseo: lokal położony przy Pracowni na ul. Suwak 3, cukiernia na ul. Burakowskiej 5/7, punkt w śródmiejskiej Hali Gwardii oraz cukiernia w Forcie 8 – dawnych carskich kazamatach. Do tych lokalizacji dołącza Deseo przy Krochmalnej 59.

- Butikowe cukiernictwo choć nadal pozostaje nowością w Polsce, zyskuje coraz większe grono wiernych i oddanych fanów. Nasze cukiernie są chętnie odwiedzane, a goście cenią nas za szczerość i otwartą komunikację. Nie lubimy kompromisów. W naszej produkcji królują najlepsze składniki – wanilia Bourbon z Madagaskaru, czekolada produkowana przez nas od ziarna kakaowca, pasty orzechowe 100% naszej produkcji, polskie owoce od małych dostawców. Nasza nowa lokalizacja to kolejne spełnione marzenie. Browary Warszawskie już zaznaczają swoją pozycję na mapie Warszawy, dlatego tym bardziej czujemy dumę, że jako jedni z pierwszych wprowadzamy gości do tego nowego, miejskiego kwartału – mówi Łukasz Smoliński, właściciel i współzałożyciel DESEO.

Deseo to kolejny otwarty koncept w Browarach Warszawskich obok Bakery Browary Warszawskie, Mykonos Warsaw, Etno Cafe, delikatesów Azjatka, sushi Japonki Browary Warszawskie, Hamskim Barberem czy atelier by Juźwin & Kobielski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz