Partnerzy portalu
Deseo poszerzy ofertę i kusi ofertą pracy. "Poszukujemy prawdziwego wirtuoza pieczenia"
Deseo poszukuje prawdziwego wirtuoza pieczenia; fot. unsplash.com

Deseo poszerzy ofertę i kusi ofertą pracy. "Poszukujemy prawdziwego wirtuoza pieczenia"

Autor: Paulina Piwowarek Data: 18 stycznia 2023 16:44

- Do nowego projektu poszukujemy prawdziwego wirtuoza pieczenia, który chciałby dołączyć do naszego zespołu i tworzyć lub współtworzyć zupełnie nową, hi-endowową ofertę cukierniczo-piekarniczą na najwyższym światowym poziomie! - czytamy w ogłoszeniu marki Deseo.

Z informacji przedstawionej na facebookowym profilu marki wynika, że Deseo zamierza wejść w wyroby piekarnicze, takie jak np. swoje wersje popularnych croissantów czy innych wypieków. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Deseo rekrutuje

Firma podkreśla, że aplikujący do pracy w Deseo mogą liczyć na atrkacyjne warunki zatrudnienia. - Stworzymy Ci warunki, które z niczym nie będą Cię ograniczały. Prawdopodobnie rozpoczniesz wspólną przygodę od podróży razem z nami do Paryża, gdzie dokładnie omówimy nasze oczekiwania - podano.

Deseo - co to za lokale?

Deseo Patisserie & Chocolaterie to luksusowe cukiernie specjalizujące się w ciastkach typu petit gateau, tortach i czekoladowych pralinach. W sieci jest pięć lokali w Warszawie oraz jeden w Poznaniu - w Starym Browarze. 

Nazwa cukierni pochodzi z języka hiszpańskiego i oznacza pragnienie, marzenie. 

Założycielami Deseo są Łukasz Smoliński i Natalia Sitarska, para podróżników prowadzących od wielu lat najpopularniejszy w Polsce blog podróżniczo-kulinarny Tasteaway.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz