Partnerzy portalu
Deseo z nowym lokalem na warszawskim Służewcu Deseo z nowym lokalem na warszawskim Służewcu / fot. materiały prasowe

Deseo z nowym lokalem na warszawskim Służewcu

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 20 kwietnia 2021 12:37

W budynku biurowym Innova Work Station na warszawskim Służewcu otworzyła się cukiernia Deseo Patisserie & Chocolaterie. W transakcji najemcę reprezentowała agencja Estate Fellows, a właściciela nieruchomości firma Savills.

W Innova Work Station Deseo wynajęło ponad 600 m kw., na których znajduje się, już otwarta dla klientów, cukiernia oraz pracownia, w której powstają ciastka, torty i czekolady.

- Zawarcie długoterminowej umowy z Deseo jest dowodem na zmianę percepcji Służewca w oczach najemców. Zmiany infrastrukturalne i nowe obiekty mieszkaniowe wpłynęły na ożywienie całej tkanki miejskiej, podnosząc atrakcyjność tej lokalizacji. Dziękujemy marce Deseo za zaufanie i jednocześnie zachęcamy wszystkich do odwiedzin budynku Innova Work Station, by móc podziwiać, jak powstają ich popularne desery – mówi Natalia Iwaszkiewicz, starszy menadżer ds. najmu, Cromwell Property Group.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budynek Innova Work Station zlokalizowany jest przy ul. Suwak 3. Oferuje 24 500 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej. W 2020 r. obiekt przeszedł modernizację, w ramach której odnowiono powierzchnie wspólne, w tym lobby recepcyjne i windowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz