×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Deseo zadebiutuje w Gdańsku
Deseo otworzy lokal w Gdańsku. / fot. facebook.com/deseopatisserie

Deseo zadebiutuje w Gdańsku

Autor: Jakub Szymanek Data: 10 lutego 2023 13:04

Deseo Patisserie & Chocolaterie w kwietniu otworzy swój drugi lokal poza Warszawą. Po Poznaniu przyszedł czas na Gdańsk. Nowe Deseo w Gdańsku będzie mieścić się w starej montowni U-bootów.

Deseo inwestuje nad morzem

Deseo otworzy lokal w Gdańsku. Informację na temat debiutu nad morzem właściciele cukierni opublikowali w mediach społecznościowych. Jak zapowiadają, Deseo w Gdańsku będzie dostępne dla gości już w kwietniu tego roku. 

Już w kwietniu 2023 przywitamy się oficjalnie z naszym ukochanym Gdańskiem. Właśnie podpisaliśmy umowę najmu w starej montowni U-bootów - czytamy w opublikowanym poście na profilu Deseo na Facebook.com.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

"

Cukiernia Deseo w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku

Przypomnijmy, że Deseo swoją działalność rozpoczęło w Warszawie w 2025 roku. Obecnie w stolicy znajdziemy 6 cukierni pod szyldem Deseo. Z kolei w listopadzie 2021 roku Deseo otworzyło swój pierwszy lokal poza Warszawą, a dokładnie w poznańskim Starym Browarze. Cukiernia w Gdańsku jest drugim lokalem Deseo poza Warszawą. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz