×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Dobro&Dobro Cafe w łódzkiej Manufakturze
Dobro&Dobro Cafe to europejska sieć kawiarni, która zapoczątkowała swoją historię od najmniejszej kawiarni w Polsce - wpisanej do księgi rekordów/fot. materiały prasowe

Dobro&Dobro Cafe w łódzkiej Manufakturze

Autor: www.horecatrends.pl Data: 16 sierpnia 2021 12:42

W łódzkiej Manufakturze otworzyła się nowa kawiarnia Dobro&Dobro Cafe. W menu znajdują się nie tylko klasyczne kawy, ale także kawowe wariacje, lemoniady i shake’i. Do tego śniadania, desery oraz lunche. To wszystko w nowej strefie restauracyjnej Manufaktury – Qulinarium.

Punkt Dobro&Dobro Cafe w Manufakturze znajduje się w Qulinarium, czyli strefie,  gdzie w jednym miejscu można znaleźć ponad trzynaście różnych kuchni świata, a także wpaść po kawę na wynos. 

Wyspa jest kraftową realizacją konceptu kawiarni Dobro&Dobro Cafe, wykonaną w stylu loftowym, w ciepłym pomarańczowym kolorze, który jest symbolem firmy i oznacza dzielenie się dobrem. Z tego powodu koncepcja marki idealnie wpisuje się w refurbishment dawnego food courtu, a dzisiejszego Qulinarium Manufaktury znajdującego się na pierwszym piętrze centrum.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Wyspa w Manufakturze jest jedynym naszym punktem w galerii handlowej. To dla nas cenne doświadczenie w rozwoju sieci Dobro&Dobro. W przyszłości chcielibyśmy pojawić się w innych centrach, nie tylko w Polsce. Zdecydowaliśmy się na otwarcie punktu w Manufakturze, ponieważ jest to miejsce, które ciągle się rozwija oraz dostosowuje się do nowych tendencji biznesowych - mówi Liudmyla Sokalska, przedstawicielka Dobro&Dobro

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz