Partnerzy portalu
Enata Bread otworzy Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni w prestiżowej lokalizacji w stolicy
Kolejny Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni powstanie w Varso Place. Fot. Enata Bread/LinkedIn

Enata Bread otworzy Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni w prestiżowej lokalizacji w stolicy

Autor: Katarzyna Gubała Data: 13 stycznia 2023 09:35

- Nowy Rok rozpoczynamy „z przytupem”! Właśnie podpisaliśmy umowę z HB Reavis Poland na wynajem lokalu Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni w Varso Place - poinformował Enata Bread, właściciel marki.

Varso Place to Varso Tower, który jest najwyższym budynkiem w Unii Europejskiej (310 m). 53-piętrowy wieżowiec ma 70 000 m. kw. powierzchni. Pozostałe dwa budynki w ramach kompleksu: Varso 1 i Varso 2 mają kolejno 81 m (19 pięter) i 90 m (21 pięter) wysokości.

''Varso Place posiada certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie Outstanding, a także certyfikat WELL na poziomie Gold. Cieszymy się, ponieważ kwestie środowiskowe (i nie tylko) doskonale wpisują się w markę GORĄCO POLECAM. SMAKI Z PIEKARNI, która promuje zdrowie pieczywo (chleby, bułki, bagietki, przekąski słodkie i słone) ze sprawdzonymi dodatkami (od polskich rolników i firm rodzinnych) i wyrobami komplementarnymi (np. dania gotowe)'' - wylicza Enata Bread. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Pracownicy biur zlokalizowanych w Varso Place już niebawem będą mogli kupować produkty Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni wewnątrz lokalu, a także na zewnątrz - w ramach ogródka.

Czytaj też ''Gorąco Polecam'' na Dworcu Centralnym już po modernizacji. Jest też zapowiedź Bakery w Elektrowni Powiśle

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz