×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Fit Cake na EEC: Pandemia i lockdown przyniosły nowe pomysły
Rafał Kościuk, twórca systemu franczyzowego Fit Cake, był prelegentem debaty EEC 2021 Rynek franczyzy w Polsce

Fit Cake na EEC: Pandemia i lockdown przyniosły nowe pomysły

Autor: horecatrends.pl Data: 23 września 2021 14:39 | Aktualizacja: 23 września 2021 14:42

– Stworzyliśmy nową markę KetoCake i jesteśmy na etapie kolejnej marki NutCreme, czegoś w rodzaju Nutelli – powiedział Rafał Kościuk, twórca systemu franczyzowego Fit Cake, podczas debaty EEC 2021 Rynek franczyzy w Polsce.

Fit Cake na EEC 2021

– Przedsiębiorcy mają czasem problem, żeby w ogóle zacząć biznes i nie wiedzą, co po kolei trzeba robić, a franczyza jest z jednej strony bezpieczną opcją biznesu, a poza tym to gotowy przepis, który pokazuje co robić po kolei – mówił podczas debaty "Rynek franczyzy w Polsce" Rafał Kościuk, twórca systemu franczyzowego Fit Cake.

Jak mówił podczas debaty EEC 2021, pandemia i lockdown dały jego firmie i franczyzie wiatru w żagle w kreowaniu nowych produktów.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Stworzyliśmy np. własną aplikację, co pokazało naszym franczyzobiorcom, że ci, którzy lubią smartfony mają swoją przestrzeń. Zamknęliśmy też np. ciasto w słoiku, aby kontakt był bezdotykowy, co ułatwiło ten bezdotykowy kontakt z klientem. Wprowadziliśmy też bezpłatne dostawy na święta, żeby klient nie musiał wychodzić z domu, co okazało się atutem w sytuacji, gdy nie wiadomo, czy będzie można niedługo wyjść za domu czy nie, bo klienci kupowali wtedy więcej. Stworzyliśmy nową markę KetoCake i jesteśmy na etapie kolejnej marki NutCreme, czegoś w rodzaju Nutelli – wymieniał Rafał Kościuk.

Zob. EEC 2021: Rynek franczyzy w Polsce (relacja)

Rafał Kościuk, twórca systemu franczyzowego Fit Cake, był prelegnetem debaty  Rynek franczyzy w Polsce, która odbyła się 22 września w Katowicach w ramach EEC 2021.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz