Partnerzy portalu
GinWeek – ruszył nowy festiwal poświęcony kulturze ginu GinWeek – ruszył nowy festiwal poświęcony kulturze ginu. / fot. materiały prasowe

GinWeek – ruszył nowy festiwal poświęcony kulturze ginu

Autor: oprac. JS Data: 02 czerwca 2022 15:08

Od 1 do 19 czerwca w 5 największych polskich miastach odbędzie się premierowa edycja festiwalu promocji kultury ginu: GinWeek. Goście festiwalu mają okazję odwiedzić ponad 60 topowych GinBarów i spróbować zestawu modnych koktajli w festiwalowej cenie 39 zł za 2 koktajle.

Moda na gin dotarła do Polski. Koktajle na bazie ginu są coraz ciekawsze i popularniejsze w najlepszych polskich barach od kilku lat.

Niewątpliwie gin przeżywa odrodzenie Dzisiaj ten klasyk koktajlowej kultury staje się jeszcze bardziej różnorodny niż wcześniej, zachwyca nowymi smakami i wyrafinowanymi miksami. Stąd pomysł na promocję kultury ginu i organizację Festiwalu GinWeek w Polsce. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia GinBarów biorących udział w wydarzeniu. Wśród nich są znane i lubiane bary, a także nowe miejsca, które powstały na fali wyśmienicie rozwijającej się sceny barmańskiej – mówi Ewa Pawella, współorganizatorka festiwalu.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

GinWeek w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu i Wrocławiu

Festiwal odbędzie się w dniach 1-19 czerwca w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu oraz Poznaniu. Uczestniczące w nim bary zapraszają do rezerwacji zestawu dwóch modnych koktajli opartych na alkoholach na ginie Beefeater w promocyjnej cenie 39 zł (to w wielu przypadkach ponad 50% zniżki). Mechanizm Festiwalu jest bardzo prosty – rezerwacje dostępne są na https://restaurantclub.pl/ginweek.

Wydarzenie promuje odpowiedzialną i jakościową konsumpcję koktajli w umiarkowanych ilościach.

UWAGA! Festiwal jest przeznaczony wyłącznie dla osób powyżej 18. roku życia  – weryfikacja przy rezerwacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz