×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Gorąco Polecam. Smaki z piekarni niebawem w Placu Unii
Gorąco Polecam. Smaki z piekarni niebawem w Placu Unii; fot. mat. pras.

Gorąco Polecam. Smaki z piekarni niebawem w Placu Unii

Autor: AW Data: 10 maja 2022 10:23

Sieć Gorąco Polecam. Smaki z piekarni już niedługo otworzy kolejny lokal w stolicy. Znajdzie się on w budynku Plac Unii. Umowa dotycząca otwarcia nowego punktu sprzedaży została zawarta pomiędzy grupą Enata Bread, zarządzającą marką oraz Invesco Real Estate. W transakcji doradzała firma Colliers.

Nowy lokal Gorąco Polecam. Smaki z piekarni

W warszawskim Placu Unii powstanie piekarnia Gorąco Polecam. Smaki z piekarni oferująca tradycyjne wypieki (chleby, bagietki, bułki) oraz inne produkty, m.in.: kanapki, przekąski, sałatki, zupy, kawę czy soki.

– Warszawski rynek jest coraz bardziej nasycony, ale widzimy jeszcze potencjał do rozwoju. Podpisana właśnie umowa potwierdza, że zaproponowany przez nas koncept budzi zaufanie inwestorów i wynajmujących. Cieszę się, że marka Gorąco Polecam. Smaki z piekarni zaistnieje w tak prestiżowym miejscu, jakim niewątpliwie jest Plac Unii – mówi Bartłomiej Rychcik, CEO Enata Bread.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Sieć piekarnicza należąca do Grupy Enata Bread cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców stolicy. Jesteśmy przekonani, że produkty Gorąco Polecam. Smaki z piekarni znajdą swoich licznych wielbicieli w Placu Unii. Lokal nowego najemcy będzie doskonałym uzupełnieniem oferty spożywczej 2-poziomowego pasażu handlowo-usługowego – dodaje Anna Szelc, Dyrektor Investment Management Invesco Real Estate w Polsce.

Enata Bread: Plany 

Zawarta umowa wpisuje się w strategię ekspansji Enata Bread. Strategia grupy zakłada, że w perspektywie 3-4 lat sieć Gorąco Polecam. Smaki z piekarni urośnie do ponad 150 lokali (obecnie 50 punktów sprzedaży) i osiągnie ponad 120 mln zł rocznych przychodów, co stanowić będzie czterokrotny wzrost.

Enata Bread to grupa marek (Gorąco Polecam. Smaki z piekarni, Bakery) z branży piekarniczo-cukierniczej. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz