Partnerzy portalu
Gorąco Polecam. Smaki z piekarni z najnowszym lokalem w Placu Unii Gorąco Polecam. Smaki z piekarni z najnowszym lokalem w Placu Unii; fot. mat. pras.

Gorąco Polecam. Smaki z piekarni z najnowszym lokalem w Placu Unii

Autor: oprac. AW Data: 30 września 2022 15:08

29 września oferta gastronomiczna Placu Unii poszerzyła się o kolejnego najemcę – sklep Gorąco Polecam. Smaki z piekarni. Umowa dotycząca inauguracji nowego punktu sprzedaży została zawarta pomiędzy grupą Enata Bread oraz Invesco Real Estate. W transakcji doradzała firma Colliers.

Nowy lokal Gorąco Polecam. Smaki z piekarni

Do grona najemców Placu Unii dołączyła piekarnia Gorąco Polecam. Smaki z piekarni oferująca tradycyjne wypieki (chleby, bagietki, bułki) oraz inne produkty, m.in.: kanapki, croissanty, przekąski, jogurty, sałatki, zupy, kawę czy świeżo wyciskane soki. 

W najnowszej piekarni znajdującej się na poziomie -1 pasażu handlowo-usługowego Placu Unii każdy ma także do swojej dyspozycji „Regał smakosza”, czyli mini delikatesy Gorąco Polecam. Można tam znaleźć produkty komplementarne (od polskich rolników i rodzinnych firm) na śniadanie, obiad czy kolację, np. wędliny, nabiał, jajka, ale także dania gotowe, przetwory i soki. W „Regale smakosza” można również zaopatrzyć się w wysokiej jakości mąkę do samodzielnego wypieku i makaron. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zawarta umowa wpisuje się w strategię ekspansji Enata Bread. Strategia grupy zakłada, że w perspektywie 3-4 lat sieć Gorąco Polecam. Smaki z piekarni urośnie do ponad 150 lokali.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz