Partnerzy portalu
Green Caffè Nero dołącza do Galerii Młociny Green Caffè Nero dołącza do Galerii Młociny; fot. Green Caffè Nero

Green Caffè Nero dołącza do Galerii Młociny

Autor: Anna Wrona Data: 24 listopada 2022 10:25

Do grona najemców bielańskiego centrum Galeria Młociny dołączyła właśnie Bacówka Towary Tradycyjne, a już wkrótce klienci będą mogli skorzystać z oferty sklepów Sports Direct, Sinsay oraz napić się kawy w kawiarni Green Caffè Nero. Nowe sklepy i kawiarnia zajmą powierzchnię około 2700 mkw.

„Stale rozwijamy Galerię Młociny, aby zaskakiwać naszych klientów różnorodnością produktów i usług oraz opcji na spędzenie wolnego czasu. Jest to miejsce debiutu wielu marek modowych i konceptów gastronomicznych na rynku polskim. Na początku przyszłego roku w Galerii Młociny pojawi się Sinsay, pierwsza marka z oferty LPP w tym centrum. Nadchodzące miesiące przyniosą też kolejne zauważalne zmiany w ofercie i przestrzeni obiektu” – mówi Michał Pękala, Asset Manager w EPP, który odpowiada za wynajem Galerii Młociny. 

Bacówka Towary Tradycyjne w Galerii Młociny

Bacówka Towary Tradycyjne to kolejny najemca, który poszerzył ofertę spożywczą Galerii Młociny. Sklep o powierzchni prawie 60  mkw. jest zlokalizowany na poziomie -1 w sąsiedztwie Biedronki. Bacówka działająca na rynku od ponad 20 lat tworzy swoje wyroby w oparciu o tradycyjne, sprawdzone receptury. Klienci znajdą w niej mięsa, wędliny, ręcznie wytwarzane produkty garmażeryjne, tradycyjny nabiał, mąki, makarony, a także sosy, przetwory, syropy, miody i słodkości. Marka może pochwalić się wieloma wyróżnieniami dla swoich produktów np. znak Jakość Tradycja oraz wpis na Listę Produktów Tradycyjnych.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Green Caffè Nero w Galerii Młociny

Green Caffè Nero to znana sieć kawiarnii. Marka oferuje nie tylko kawę z najlepszych ziaren, ale również szeroki wybór herbat, kanapek, ciast i przekąsek.

Lokal będzie się znajdował na poziomie 0 Galerii Młociny i zajmie powierzchnię 180 mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz