×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Green Caffè Nero ofertą wielkanocną wesprze potrzebujących
Z każdego zakupionego całego ciasta w kawiarniach Green Caffè Nero przekaże 5 zł na rzecz Przychodni dla Bezdomnych w Warszawie / fot. materiały prasowe

Green Caffè Nero ofertą wielkanocną wesprze potrzebujących

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 23 marca 2021 10:14

Green Caffè Nero przygotowało na Wielkanoc szeroką ofertę domowych ciast do zakupu w całości. Z każdego zakupionego całego ciasta w kawiarniach Green Caffè Nero przekaże 5 zł na rzecz Przychodni dla Bezdomnych w Warszawie, prowadzonej przez Stowarzyszenie „Lekarze Nadziei”. Akcja będzie miała finał w Wielki Piątek.

Zamówienia można składać w każdej kawiarni Green Caffè Nero do godz. 11.30 w dniu 30 marca 2021 roku, a gotowe zamówienia należy odbierać w dniach 2 i 3 kwietnia 2021 roku (Wielki Piątek i Wielka Sobota) w tej samej kawiarni w godzinach jej pracy.

Jak w przypadku innych akcji Green Caffè Nero, tak i tym razem marka włącza się w działania na rzecz lokalnych społeczności i osób najbardziej potrzebujących. W geście solidarności firma postanowiła tym razem wesprzeć Przychodnię dla Bezdomnych w Warszawie, prowadzoną przez Stowarzyszenie „Lekarze Nadziei”.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Jako Green Caffè Nero regularnie pomagamy lokalnym społecznościom i potrzebującym. To bardzo ważny element naszego zaangażowania, dlatego i tym razem chcemy, aby nasza akcja była pożyteczna – powiedział Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero.

– Przychodni dla Bezdomnych przekażemy 5 zł od każdego zakupionego całego ciasta z oferty wielkanocnej, dzięki czemu możliwe będzie uzupełnienie wyposażenia przychodni. W okresie przedświątecznym będziemy ponadto dostarczać do przychodni nasze słodkości, którymi w tym świątecznym okresie będą mogli się dzielić bezdomni pacjenci i personel placówki – dodał Adam Ringer.

Przychodnia dla Bezdomnych mieści się w kontenerze zlokalizowanym w Warszawie przy ul. Wolskiej 172, który dzięki pomocy woluntariuszy został ocieplony i otynkowany. W tej niewielkiej placówce znalazło miejsce 5 gabinetów lekarskich, w tym 2 zabiegowe: chirurgiczny i stomatologiczny, magazyn i archiwum. Działalność przychodni jest częściowo finansowana przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy oraz Mazowiecki Urząd Wojewódzki. Pozostałe środki placówka uzyskuje od darczyńców oraz przez wpłaty na OPP.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz