×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Green Caffè Nero organizuje cykl spacerów pod szyldem „Z kawą po Warszawie”
Green Caffè Nero w okresie od kwietnia do października zorganizuje kilkanaście spacerów w ramach cyklu „Z kawą po Warszawie”. Fot. Materiały prasowe

Green Caffè Nero organizuje cykl spacerów pod szyldem „Z kawą po Warszawie”

Autor: KG/horecatrends Data: 06 maja 2022 10:05 | Aktualizacja: 07 maja 2022 10:03

Sieć kawiarni Green Caffè Nero zachęca do poznawania nietuzinkowych i mniej znanych zakamarków Warszawy w ramach cyklu spacerów pod szyldem „Z kawą po Warszawie”. Najbliższy odbędzie się już w sobotę, 7 maja śladami artystów getta warszawskiego.

Spacery „Z kawą po Warszawie” prowadzi licencjonowany przewodnik po Warszawie z wieloletnim doświadczeniem, a udział w nich jest bezpłatny. 

Kolejny spacer planowany jest już na najbliższą sobotę 7 maja. Tym razem spacerowicze poznają historię artystów getta warszawskiego z okazji 79. rocznicy wybuchu powstania. Chętni powinni zjawić się w kawiarni Green Caffè Nero Femina przy al. Solidarności 117 o godz. 11:00. Uczestnictwo jest bezpłatne - na spacer w miasto można ruszyć z kawą na wynos.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Akcja „Z kawą po Warszawie” ma już swoją tradycję, z której jesteśmy niezwykle dumni. Cieszymy się, że możemy do niej powrócić, zwłaszcza po tak trudnym, pandemicznym okresie - mówi Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero. - Lubimy mówić, że działamy „miastotwórczo”, ponieważ nasza akcja uwzględnia wiele naprawdę wyjątkowych miejsc, w których na co dzień nie bywamy i których historii nie znamy.

Adam Ringer wskazuje, że celem akcji jest pokazanie piękna Warszawy i zachęcenie jej mieszkańców i turystów do tego, by korzystali z atrakcji, jakie oferuje stolica, by znów spotykali się na mieście i by powrócili do centrum, które opustoszało w czasie pandemii, kiedy to ludzie przenieśli się na przedmieścia w związku z pracą zdalną.

- Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z ciekawą historią Warszawy podczas spacerów z kubkiem naszej kawy w ręku - dodaje prezes Green Caffè Nero. 

Amatorów warszawskiej Pragi-Południe zainteresuje spacer po ulicach Saskiej Kępy, który odbędzie się 21 maja. Planowane są także spotkania dla entuzjastów polskich filmów, historii kryminalnych czy śródmiejskiego dziedzictwa PRL. Terminy spacerów są podawane w social mediach Green Caffè Nero. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz