Partnerzy portalu
Green Caffè Nero otworzyło piątą kawiarnię we Wrocławiu Green Caffè Nero otworzyło nowy lokal we Wrocławiu. / fot. materiały prasowe

Green Caffè Nero otworzyło piątą kawiarnię we Wrocławiu

Autor: oprac. JS Data: 31 maja 2022 12:40

Green Caffè Nero otworzyło nowy lokal we Wrocławiu. Innowacyjna kawiarnia przy ulicy Szewskiej 8 jest piątym lokalem sieci we Wrocławiu i dziesiątym poza Warszawą.

Doceniamy potencjał, jaki daje usytuowanie nowego lokalu zaledwie 200 metrów od Rynku Starego Miasta i jesteśmy pewni, że będzie to miejsce cenne z punktu widzenia miasta i jego mieszkańców – powiedziała Ewelina Karpińska, Head of Brand and Marketing w Green Caffè Nero.

Green Caffè Nero inwestuje we Wrocławiu 

Sieć Green Caffè Nero rozwija się na terenie całego kraju, otwierając lokale z tradycyjną włoską kawą w nowych lokalizacjach, jak wspomniana kawiarnia we Wrocławiu. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Charakterystyczny wygląd budynku kawiarni wyróżniający się na tle Starego Miasta został odzwierciedlony także w sposobie aranżacji wnętrza. W środku znajduje się wiele inspiracji tradycją: dębowy bar z klasycznymi zdobieniami oraz rozmieszczone w nieregularnej przestrzeni tapicerowane fotele i kanapy. Kontrastujący akcent stanowią nietuzinkowe materiały wykończeniowe takie jak stal, siatki druciane i pordzewiała blacha. Wszystkie elementy składają się w spójną całość nadając nowemu miejscu charakteru tajemniczości i intymności – powiedział Marcin Piotrowski, architekt lokalu.

Dodajmy, że Green Caffè Nero niedawno reaktywowało kawiarnię na Bulwarach Wiślanych w Warszawie.

Green Caffè Nero poszerzyła sieć swoich kawiarni o nowy lokal przy ul. Szewskiej 8 we Wrocławiu. fot. materiały prasowe

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz