×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Green Caffè Nero powraca z akcją „Kawa za książkę”. Kiedy i w ilu kawiarniach?
W ramach akcji „Kawa za książkę” za przyniesioną do jednej z kawiarni Green Caffè Nero przeczytaną książkę odwiedzający otrzyma w prezencie kawę. Fot. Materiały prasowe

Green Caffè Nero powraca z akcją „Kawa za książkę”. Kiedy i w ilu kawiarniach?

Autor: KG/horecatrends Data: 22 kwietnia 2022 12:50

Za przekazanie przeczytanej książki Green Caffè Nero daje w zamian dowolną kawę. Akcja „Kawa za książkę” zbiegnie się w czasie ze Światowym Dniem Książki i odbędzie się od 23 do 30 kwietnia 2022 r. w 66 kawiarniach w Polsce.

Istotnym punktem każdego lokalu Green Caffè Nero jest bogata biblioteczka zawierająca zarówno kultowe, jak i bardziej niszowe pozycje o różnorodnej tematyce, dzięki czemu goście mogą oddać się chwili relaksu przy ulubionej kawie i ciekawej książce.

Sieć stawia na gust swoich gości – tworzenie zbiorów na zasadzie wymiany za kawę ma już swoją wieloletnią tradycję w progach Green Caffè Nero i sprawdza się świetnie. Za swój wkład w rozwój czytelnictwa sieć została nagrodzona tytułem „Przyjaciela Książki” Polskiej Izby Książki - czytamy w komunikacie prasowym.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Książki są nieodłączną częścią naszych lokali, a ponieważ klienci chętnie po nie sięgają, staramy się regularnie odświeżać nasze biblioteczki, przy okazji promując misję przywracania dawnej tradycji kawiarnianej - kawiarni jako salonu spotkań przyjaciół, pracy czy po prostu odpoczynku - powiedział Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero.

Podkreśla, że sieć chce rozpowszechniać czytelnictwo.

- Dodatkowo widzimy wysoki walor ekologiczny naszej akcji. Zależy nam, by wartościowe książki zyskały drugie życie i mogły posłużyć innym osobom, uprzyjemniając im czas spędzony w naszej kawiarni. Cieszymy się, że nasi goście tak chętnie współtworzą przestrzeń Green Caffè Nero. Przez wszystkie lata wspólnie zebraliśmy już około 40 tys. książek - dodaje Adam Ringer.

W ramach akcji „Kawa za książkę” za przyniesioną do jednej z kawiarni przeczytaną książkę odwiedzający otrzyma w prezencie wybraną przez siebie z aktualnej oferty kawę w dowolnym rozmiarze - małym, średnim lub dużym.

Książki przekazywane do Green Caffè Nero powinny być w stanie nadającym się do dalszego użytku. Z akcji wyłączone są książki zawierające treści niezgodne z zasadami życia społecznego.

Akcja odbywa się we wszystkich kawiarniach sieci na terenie Polski, a jej zasady dostępne są w regulaminie na oficjalnej stronie Green Caffè Nero.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz