×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Green Caffè Nero wprowadza usługę „Zamów i odbierz”
Green Cafe Bero debiutuje usługą „Zamów i odbierz”/ fot. materiały prasowe

Green Caffè Nero wprowadza usługę „Zamów i odbierz”

Autor: www.horecatrends.pl Data: 27 kwietnia 2021 12:05

W sieci kawiarni Green Caffè Nero można korzystać z usługi „Zamów i odbierz”. Funkcjonalność dostępna jest w większości kawiarni z logo Green cafe Nero w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

„Zamów i odbierz” to funkcja znana klientom w naszym kraju z wielu miejsc, przede wszystkim w odniesieniu do zakupów produktów nieżywnościowych. Green Caffè Nero to jedna z pierwszych tak dużych sieci kawiarni, która wprowadza usługę na rynek.

– Będąc na mieście, w samochodzie, czy siedząc w naszym lokalu możemy włączyć aplikację, wybrać konkretną lokalizację naszej kawiarni, następnie przejść do menu, wybrać produkty na które mamy ochotę, złożyć zamówienie i opłacić je podpiętą do aplikacji kartą płatniczą. Po chwili w aplikacji pojawi się informacja, że zamówienie jest w trakcie realizacji, a następnie że jest gotowe do odbioru. Warunkiem możliwości korzystania z tego udogodnienia jest zainstalowanie naszej aplikacji na urządzeniu mobilnym – mówi Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Każde zamówienie na kawę premiowane będzie wirtualnymi pieczątkami – ziarenkami w aplikacji lojalnościowej Green Caffè Nero. 

– Nowa usługa to kolejne ułatwienie dla klientów. Jesteśmy jedną z pierwszych sieci kawiarni, która oferuje taką usługę. Już teraz wszyscy, który dysponują aplikacją Green Caffè Nero w swoim smartfonie mogą bez czekania i kolejek zamawiać ulubione kawy, przekąski i ciasta. Bezdotykowa płatność i szybki odbiór to kolejne atuty naszej oferty – zapewnia Adam Ringer. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz