Partnerzy portalu
Grycan: Mamy nadzieję, że ten rok będzie lepszy niż dwa minione Grycan wchodzi w sezon lodowy; fot. mat. pras.

Grycan: Mamy nadzieję, że ten rok będzie lepszy niż dwa minione

Autor: portalspozywczy.pl Data: 30 maja 2022 13:24

Jakie są prognozy dla rynku lodów na nadchodzący sezon? Jak przyznaje Zbigniew Grycan ostatnie lata nauczyły go, że trudno cokolwiek przewidzieć. Firma liczy jednak na udany rok.

Grycan  wchodzi w sezon lodowy

- Z jednej strony cieszy nas, że wchodzimy w sezon lodowy z otwartymi lodziarnio-kawiarniami, bez ograniczeń związanych z pandemią. Dodatkowo maj zaskoczył nas piękną, słoneczną pogodą, która zachęca konsumentów do jedzenia lodów – czy to w lodziarniach, czy w domu - mówi Zbigniew Grycan, twórca marki Grycan Lody od Pokoleń.

Jak jednak przyznaje, z drugiej strony sytuacja gospodarcza jest niestabilna: rosnące ceny surowców, kosztów produkcji, inflacja na najwyższym od lat poziomie – te czynniki z pewnością będą miały wpływ na biznes.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Lody Grycan liczą na dobry rok

Jakie są prognozy dla rynku lodów na nadchodzący sezon? Twórca marki Grycan Lody od Pokoleń liczy, że ten rok będzie lepszy niż dwa minione.

- Mimo wszystko mamy nadzieję, że ten rok będzie lepszy niż dwa minione. Cały czas robimy swoje, czyli produkujemy lody najwyższej jakości z najlepszych składników – takie, które są doceniane przez konsumentów. Rozwinęliśmy ofertę lodziarni, do których wprowadziliśmy wiele nowości – także tych na wynos - zapewnia Zbigniew Grycan.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz