Partnerzy portalu
Grycan z promocją na powitanie po przerwie – druga kulka lodów za 1 zł Grycan z promocją na powitanie po przerwie – druga kulka lodów tylko za 1 zł, fot. materiały prasowe

Grycan z promocją na powitanie po przerwie – druga kulka lodów za 1 zł

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 19 maja 2020 13:48

Od poniedziałku, 18 maja, wszystkie punkty Grycan – Lody od pokoleń są ponownie otwarte dla gości. W pierwszym tygodniu od otwarcia dla klientów lodziarni przygotowano specjalną promocję, do każdej kulki lodów drugą można kupić za złotówkę.

– Bardzo cieszymy się z ponownego otwarcia lodziarnio-kawiarni. Czekaliśmy z utęsknieniem, aby znów gościć naszych klientów, oferując im słodkie przysmaki, które wytwarzamy według tradycyjnych, rodzinnych receptur. Z okazji ponownego otwarcia przygotowaliśmy niespodziankę – do każdej kulki lodów, drugą można kupić jedynie za złotówkę – mówi Elżbieta Grycan,właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń. 

Wszystkie lodziarnie zostały dostosowane do nowych, zaostrzonych przepisów sanitarnych. W trosce o zdrowie gości i pracowników strefy obsługi lodziarnio-kawiarni zostały wyposażone w przesłony z pleksi, a obsługa została wyposażona w przyłbice, maseczki i jednorazowe rękawiczki, które dodatkowo są dezynfekowane żelem antybakteryjnym. Rękawiczki i płyn antybakteryjny są również dostępne dla gości lodziarni. Wszystkie powierzchnie, klamki i uchwyty są na bieżąco dezynfekowane. Zgodnie z rozporządzeniem, została również zmniejszona liczba stolików w lokalach.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Promocja na powitanie – do każdej kulki druga za 1 zł – obowiązuje we wszystkich lokalach sieci od 18 do 24 maja 2020 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz