×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Kawiarnia Etno Cafe dołącza do Renomy
Kawiarnia Etno Cafe dołącza do Renomy; fot. mat. pras.

Kawiarnia Etno Cafe dołącza do Renomy

Autor: AW Data: 20 marca 2023 10:55

W marcu do grona najemców wrocławskiej Renomy dołączyła kawiarnia Etno Cafe.

Etno Cafe w Renomie

Nowy lokal o powierzchni 160 mkw. znajduje się na parterze, w atrium północno - wschodnim, tuż przy wejściu od strony Pl. Czystego, w bezpośrednim sąsiedztwie nowo powstającej strefy restauracyjnej.

Kawiarnia wyposażona jest w wysokie witryny i miejsca stolikowe od strony Podwala. Pracownicy i odwiedzający Etno Cafe, będą mieli do dyspozycji ogródek zewnętrzny z widokiem na Park Staromiejski i fosę oraz ogródek wewnętrzny w nowo wyremontowanych wnętrzach Renomy.  

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Etno Cafe to wrocławska sieć kawiarni, która jako pierwsza polska firma zaczęła importować kawę z Etiopii. Elementem wyróżniającym sieć jest własna, rzemieślnicza palarnia kawy oraz kontrola procesu na każdym etapie, od importu zielonej kawy, przez wypalenie do właściwego zaparzenie kawy metodą tradycyjną i alternatywną. Kawiarnia w swoim menu ma także desery, ciasta, zestawy śniadaniowe oraz lunchowe.

Etno Cafe - polska sieć kawiarni umacnia swą pozycję na lokalnym rynku przejmując wrocławskie kawiarnie Vincent Cafe. Tym samym sieć w samym Wrocławiu będzie miała 14 lokalizacji. Grupa jest właścicielem kawiarni Etno Cafe, jak również palarni kawy i browaru kawowego, w którym powstaje Cold Brew Coffee. 

Wchodzimy w trudny proces integracji biznesu, który chwilę potrwa, ale naszym celem jest, aby nowe lokalizacje nabrały pełnego charakteru Etno. Będziemy przyglądać się nowym punktom i konwertować je pod nasz nowy koncept Etno 2.0 z uwzględnieniem specyfiki miejsc, w które wchodzimy. Nowy format Etno mogą już doświadczać Goście Etno we Wrocławiu w lokalizacjach Etno OVO, Etno Piłsudskiego 101, a także od 16 marca Goście naszej nowej kawiarni w Renomie

Karol Żuradzki, CEO grupy Etno Cafe

Kolejny etap metamorfozy Renomy

Pod koniec marca 2022 roku, do użytku został oddany pierwszy fragment przebudowanej części Renomy - atrium północne wraz ze strefą wejściową od strony ul. Świdnickiej. Odtworzono oryginalny układ bliźniaczych dziedzińców, jakie znajdowały się tam pierwotnie. Oba atria zdobią biało-szare marmury z Portugalii i Turcji, złocone rzeźby słynnych głów, wzorowane na tych z fasady, a także ogromne żyrandole, swoim kształtem nawiązujące do przedwojennych oryginałów w stylu art deco. Projektantem przebudowy jest uznany wrocławski architekt Zbigniew Maćków i jego pracownia.  

W efekcie metamorfozy inwestor udostępni Pedet - nową strefę gastronomiczno-kulturalną inspirowaną ideą food hali. Będzie to połączenie atmosfery historycznego miejsca i unikatowych konceptów gastronomicznych. Renoma zaoferuje także blisko 35 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz