×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Kawiarnia #tag: zależy nam na tym, żeby większość produktów pochodziła od lokalnych wytwórców (wideo)
Monika Głuchowska, współwłaścicielka kawiarni #tag, fot. PTWP

Kawiarnia #tag: zależy nam na tym, żeby większość produktów pochodziła od lokalnych wytwórców (wideo)

Autor: Jakub Szymanek/Horecatrends.pl Data: 20 lutego 2019 21:32 | Aktualizacja: 21 lutego 2019 09:16

#tag to połączenie kawiarni i coworkingu. Miejsce przyjazne biznesowi z aromatyczną kawą. O karcie menu, dostawcach, łączeniu oferty jedzeniowej z przestrzenią do pracy oraz najczęstszych wyborach gości kawiarni opowiada nam Monika Głuchowska, współwłaścicielka kawiarni.

Kawiarnia #tag funkcjonuje od września minionego roku. W tym czasie lokal zdobył spore grono sympatyków, a niektóre propozycje w menu miano kultowych.

– Mamy w swoim menu kultowe pozycje, które goście lubią i po które wracają jak np. ciasto marchewkowe. Ale będziemy poszerzać naszą ofertę menu. Zaczęliśmy od małej i prostej karty, którą ulepszamy i dostosowujemy do gości. Co do napojów, kawa przelewowa jest to dosyć nieoczywisty wybór, jeszcze nie tak popularny w Polsce, ale jeśli ktoś przełamie się i spróbuje, to jest faktycznie bardzo zadowolony ze smaku – mówi Monika Głuchowska, współwłaścicielka kawiarni.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

#tag to połączenie kawiarni i coworkingu. Oferta jedzeniowa oraz przestrzeń warsztatowa jest stawiana na równi przez właścicieli lokalu.

– Każdy klient przychodzi po coś innego. Jedni przychodzą zjeść coś dobrego i napić się kawy, inni popracować czy zrobić kontent na social media. Także musimy dostosować się do każdego klienta i tak samo skupić się na jakości jedzenia jak i obsługi – tłumaczy Monika Głuchowska.

– Staramy się jak najwięcej rzeczy przygotowywać na miejscu. Nie mamy jednego dostawcy od wszystkiego. I zależy nam na tym, żeby większość produktów brać od lokalnych wytwórców jak np. nasze pastrami. Oczywiście bardzo selekcjonujemy naszych dostawców i pierwszymi testerami jesteśmy my jako właściciele – dodaje współwłaścicielka kawiarni.

Zobacz również: #tag: Kawiarnia z instaroomem dla cyfrowych twórców (wideo)

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz