Kawiarnie Costa zweryfikowały plan rozwoju (wideo)PropertyNews - 02 października 2020 12:11


Ulice, osiedla mieszkaniowe, drive-through to tylko część z nowych lokalizacji, w jakich pojawią się nowe kawiarnie Costa. - Chcemy być wszędzie tam, gdzie będziemy mogli spotkać się z naszymi gośćmi. Na pewno wśród TOP lokalizacji dla naszego rozwoju nie pojawią się galerie handlowe - mówi dla PropertyNews.pl Wojciech Skoczylas, Retail Director, Costa Poland & Latvia.

Jak mówi propertynews.pl Wojciech Skoczylas, Retail Director, Costa Poland & Latvia, plany inwestycyjne na 2020 rok zakładały otwarcie 20 nowych kawiarni.

{film;18690}

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Byliśmy bliscy realizacji tych założeń - mówi. - W chwili obecnej zweryfikowaliśmy plan rozwoju. To, co "przyświeca" nam w inwestycjach, to zwiększanie zyskowności. Będziemy skupiali się na dywersyfikacji lokalizacji z dużym naciskiem na ulice i osiedla mieszkaniowe. W planach są również mini-formaty i drive-through w miejscach spotkań, destynacjach podróżnych - wszędzie tam, gdzie będziemy mogli spotkać się z naszymi gośćmi. Na pewno w TOP lokalizacji dla naszego rozwoju nie pojawią się galerie handlowe.

Całość na propertynews.pl