×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Kawy speciality i specjalna kampania na stacjach Shell Café
Shell wdraża na swoje stacje w Polsce kampanię Shell Café 3.0. / fot. materiały prasowe

Kawy speciality i specjalna kampania na stacjach Shell Café

Autor: oprac. JS Data: 02 marca 2023 11:35

Shell wdraża na swoje stacje w Polsce kampanię Shell Café 3.0, która polega na dostosowaniu oferty sprzedażowej do cyklów dnia. Akcja będzie trwała do końca kwietnia br. Shell rozszerza też wybór mieszanek kawowych, wprowadzając kawę speciality.

Shell Café w nowej odsłonie

Shell Café jest konceptem kawiarniano-gastronomicznym wprowadzonym w sierpniu 2021 r. Zmianą dla klientów była nowa jakość kawy – dwie mieszanki stworzone we współpracy z cenionymi roastmasterami oraz obsługa baristów na stacjach. Shell Café 2.0 oznaczało testowanie modelu standalone. Pierwsza kawiarnia Shell poza stacją paliw została otwarta w lipcu minionego roku w Warszawie przy ul. Karolkowej 30. Odsłona 3.0 to jeszcze lepsza doskonałość operacyjna, świeższe produkty i nowe mieszanki kawowe.

Przez najbliższe trzy miesiące propozycję konceptu Shell Café zostaną zmodyfikowane w oparciu o specjalne oferty: śniadaniową, lunchową, popołudniową i wieczorną. Przewidując popyt na dane kategorie, firma będzie dbała, aby w tych godzinach produkty były świeżo przygotowane.  

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

fot. materiały prasowe

Kawa z Mistrzostw Świata Baristów na stacjach Shell

Na stacjach Shell, początkowo w formie testu od marca, w ofercie znajduje się limitowana edycja kaw speciality. Jest to kawa o bardzo wysokiej punktacji – powyżej 80 punktów w 100-punktowej skali SCA (Special Coffe Association). Dysponują one bardzo wysokim profilem sensorycznym i we wszystkich mistrzostwach kawowych na świecie korzysta się z mieszanek, które zostały ocenione powyżej 80 punktów. Kawa speciality sprzedawana na Shell ma ok. 82-87 punktów. Mieszanki wydobywają też w naturalny smak podobny do truskawki, marakui czy mango (bez dodawania tych składników).  

Mieszanka kaw speciality będzie udostępniona we wszystkich naszych punktach. Będzie to bardzo duży wyróżnik nie tylko w segmencie stacji paliw, ale nawet w biznesie kawiarnianym. W Warszawie jest niewiele punktów, które oferują kawę speciality, dlatego cieszę się, że jako Shell możemy wieść prym w tej dziedzinie - mówi Mikołaj Pawlak, dyrektor kategorii Shell Café w Shell Polska

Dokładna lista oferty promocyjnej:

Oferta dzienna:

Oferta śniadaniowa w godzinach 5:00-11:00, w ramach której będą trzy zestawy do wyboru: croissant (maślany lub czekoladowy) lub cookies (owsiane lub czekoladowe), ciastko bez cukru lub cała świeża witryna i krótkie zapiekanki + kawa/ herbata/ czekolada/ woda Shell Café z rabatem 33 proc. na napój[1] + 300 pkt Shell ClubSmart.

Oferta lunchowa w godzinach 11:00-15:00, w ramach której będą cztery zestawy do wyboru: zawartość całej witryny świeżej i frytki lub zapiekanka i frytki lub oferta obiadowa wraz z zupą lub kanapki pakowane i słodka przekąska + kawa/ sok pomarańczowy lub warzywny tłoczony/ czekolada/ woda Shell Café z rabatem 33 proc. na napój + 500 pkt Shell ClubSmart

Oferta popołudniowa w godzinach 15:00-17:00, w ramach której będą dwa zestawy do wyboru: hot-dog lub cookies (owsiane lub czekoladowe) i ciastko bez cukru + kawa/ herbata/ czekolada/ woda Shell Café z rabatem 33 proc. na napój+ 300 pkt Shell ClubSmart ​

Oferta wieczorna w godz. 17:00-20:00, w ramach której będą dwa zestawy do wyboru: panini (wszystkie smaki) lub kanapka pakowana + kawa/ herbata/ czekolada/ woda Shell Café z rabatem 33 proc. na napój + 300 pkt Shell ClubSmart

Oferta weekendowa:

W weekendy w godzinach 8:00-10:00 przy zakupie dwóch kaw, trzecią kawę, czekoladę lub herbatę klient otrzyma za 1 gr. W godzinach 17:00-19:00 podobna zasada będzie obowiązywała przy hot dogach. Przy zakupie dwóch, trzeci mały hot dog klient otrzyma za 1 gr. Przez cały dzień będzie można zakupić trzy dowolne kawy 250 g, a czwartą dowolną kawę 250 g otrzymać za 1 gr. Do każdego zamówienia dla klubowiczów będzie doliczane 200 pkt Shell ClubSmart.

fot. materiały prasowe

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz