Partnerzy portalu
Kolejna odsłona akcji Green Caffè Nero #KawaDlaMedyka Kolejna odsłona akcji Green Caffè Nero #KawaDlaMedyka / fot. materiały prasowe

Kolejna odsłona akcji Green Caffè Nero #KawaDlaMedyka

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 30 marca 2021 13:19

Green Caffè Nero wznawia akcję #KawaDlaMedyka. Medycy będą mogli otrzymać bezpłatną kawę lub herbatę na wynos we wszystkich otwartych kawiarniach w Warszawie i okolicach, w Krakowie i Wrocławiu. Akcja potrwa przez cały okres świąteczny, od soboty, 27 marca, do poniedziałku, 5 kwietnia 2021 roku.

W ramach znanej z listopada ub.r. akcji #KawaDlaMedyka, w geście solidarności wobec osób reprezentujących zawody medyczne Green Caffè Nero zapewnia im wsparcie w postaci kubka bezpłatnej kawy lub herbaty.

– Akcją #KawaDlaMedyka wspieramy w codziennej walce z pandemią personel medyczny, który nie zważając na wyzwania w pełni angażuje się w ochronę zdrowia i życia pacjentów. To nasz skromny wkład w tę walkę, ale też podziękowanie za pracę, trud i poświęcenie – powiedział Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero. –Zapraszamy pracowników służb medycznych do naszych kawiarni, gdzie otrzymają od nas wybrany przez siebie napój, bez względu na jego rozmiar – dodał Adam Ringer.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Z oferty mogą skorzystać przedstawiciele zawodu medycznego, w tym lekarze, lekarze dentyści, pielęgniarki, położne, ratownicy medyczni, sanitariusze, felczerzy, farmaceuci oraz diagności laboratoryjni. Identyfikacja odbywa się na podstawie stroju roboczego lub okazanej legitymacji, względnie identyfikatora. Medycy mają prawo do wielokrotnego skorzystania z akcji w dowolnej kawiarni Green Caffè Nero.

Akcja potrwa przez cały okres świąteczny, tj. od soboty poprzedzającej Niedzielę Palmową (27 marca), aż do Poniedziałku Wielkanocnego (5 kwietnia) włącznie. Pełny regulamin dostępny jest w kawiarniach Green Caffè Nero.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz