×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Kolejna sieć postawiła na roboty-kelnerów. Co potrafi Sówka?
Kolejna sieć postawiła na roboty-kelnerów. Co potrafi Sówka? fot. mat. pras,

Kolejna sieć postawiła na roboty-kelnerów. Co potrafi Sówka?

Autor: AW Opublikowano: 25 sierpnia 2023 07:59

W środę 23 sierpnia, w Centrum Handlowo Rozrywkowym Toruń Plaza odbyło się uroczyste otwarcie Cukierni Sowa w nowej wizualizacji. Jest to kontynuacja strategii firmy dotyczącej ekspansji i remodelingu sieci. Podczas otwarcia klientów cukierni przywitał robot Sówka, który zadbał o słodki poczęstunek.

 

Cukiernia Sowa w centrum Toruń Plaza

Cukiernia Sowa w centrum Toruń Plaza istnieje od 2011 roku i obecnie została poddana procesowi remodelingu. Na mieszkańców Torunia czeka całkowicie odmienione wnętrze kawiarni, witryna słodkości, a także rzemieślnicze lody oraz produkty z oferty lunchowej.

 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Podczas otwarcia klienci mogli skorzystać z licznych promocji oraz spróbować nowości. 200 pierwszych klientów otrzymało prezent – oryginalną puszkę Sowa.

Robot Sówka w Cukierni Sowa

Czas oczekiwania w kolejce umiliły dwa roboty Sówki, które wchodziły w interakcje z klientami i witały gości słodkim poczęstunkiem.

- Zdecydowaliśmy się na testy robotów podczas otwarcia punktu w Toruniu, ponieważ zależy nam na pozytywnym odbiorze naszych gości. Robot Sówka to wyjątkowa forma przyciągnięcia uwagi, zainteresowania nowych osób, a także wywołania uśmiechu na twarzach naszych klientów, którzy chętnie robią sobie z nim zdjęcia, nagrywają filmy i przy okazji testują nasze słodkie nowości – mówi Michał Sowa, członek zarządu Cukierni Sowa sp. z o.o.

Sieć Cukierni Sowa

Cukiernia Sowa w Toruń Plaza to 162. cukiernia w kraju, a 21. w nowej odsłonie wizualnej. Bydgoska sieć cukierni konsekwentnie prowadzi proces otwarcia nowych cukierni oraz remodelingu sklepów funkcjonujących od wielu lat. Lokal w Toruń Plaza o powierzchni ponad 100 m2 jest podzielony na strefę sprzedaży, strefę kawiarnianą i zaplecze. Cukiernia zyskała nowy wystój.

- Remodeling lokali to dla nas ważna misja, ponieważ chcemy, aby czas spędzany w cukierni był wyjątkową celebracją filiżanki kawy i naszych produktów z szerokiego asortymentu cukierniczego. Nowoczesny design oraz wygodna i przytulna strefa kawiarniana z pewnością realizują ten cel. – mówi Aleksandra Sowa, członek zarządu Cukierni Sowa sp. z o.o.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz