×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Krakowska kawiarnia Nakielny w ofercie CH Czyżyny
fot. materiały prasowe

Krakowska kawiarnia Nakielny w ofercie CH Czyżyny

Autor: horecatrends.pl Opublikowano: 11 lipca 2019 10:45

Centrum Handlowe Czyżyny rozwija swoją ofertę gastronomiczną. Nowym najemcą obiektu należącego do Newbridge Poland został Nakielny - jedna z najbardziej rozpoznawalnych krakowskich kawiarni, która swoje lokale ma m.in. w najlepszych centrach handlowych w mieście.

Z początkiem lipca do grona najemców Centrum Handlowego Czyżyny dołączyła kawiarnia Nakielny. Lokalna marka, doskonale znana krakowianom, ma w mieście już kilka popularnych lokali. Ten najnowszy w Czyżynach ma 132 m kw. i ulokowany został naprzeciw wejścia do sklepu Leroy Merlin, poza strefą gastronomiczną.

- Rosnąca popularność kawiarni w naszym centrum, jak i całej oferty gastronomicznej, zachęca nas do rozwoju w tym segmencie. Jednocześnie jednak szukamy marek unikalnych, które zaciekawią naszych klientów i które dopełnią już zastaną propozycję - mówi Joanna Bieniek, Leasing Manager w Newbridge Poland.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Sama oferta gastronomiczno-spożywcza Czyżyn wraz z nowym otwarciem liczy sobie już aż 10 najemców. W zmodernizowanej przed dwoma laty strefie food court znaleźć można KFC, Olimp, Domino’s Pizza, Silver Dragon, Sevi Kebab, piekarnię Buczek oraz kawiarnio-lodziarnię Lovit. Lodową Manufakturę.  Poza strefą food court działa z kolei cukiernio-kawiarnia Krakowskie Wypieki oraz piekarnia Awiteks.

- Nasza oferta staje się coraz bardziej kompletna i zróżnicowana pod względem formatów, a przez to coraz atrakcyjniejsza dla klienta na lokalnym rynku. Dzięki otwarciu kawiarni, mieszkańcy osiedli oraz pracownicy sąsiadujących z nami biur zyskują kolejny powód do wizyty, a także kolejne wyjątkowe miejsce, w którym można spotkać się ze współpracownikami, wypić szybką kawę czy spędzić czas po pracy - mówi Joanna Bieniek.

Ale rozwój oferty gastronomicznej w Czyżynach podyktowany jest nie tylko rosnącą popularnością kawiarni i restauracji. Wpływ na to mają także inne czynniki. - Dwa lata temu zmodernizowaliśmy naszą strefę gastronomiczną. W efekcie powstała nowoczesna przestrzeń, która łączy w sobie cechy restauracji i strefy wypoczynku - mówi Elwira Pyrkowska, Asset Manager w Newbridge Poland.

- Pozwoliło nam to na większe uwidocznienie oferty tego segmentu, a tym samym na stworzenie atrakcyjnego dla najemcy otoczenia, w którym jego oferta jest zauważana. Zyskali także klienci, dla których powstała komfortowa przestrzeń, w której można się spotkać, zjeść, wypocząć pomiędzy zakupami - mówi.

Właścicielem Centrum Handlowego Czyżyny w Krakowie jest Newbridge Poland. Obiekt zarządzany jest natomiast przez Apsys Polska.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz