×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Lviv Croissants otworzy drugi lokal we Wrocławiu. Niedawno powstała piekarnia przy Nowym Świecie
Lviv Croissants zapowiada, że w Polsce chce otwierać lokale własne i w oparciu o franczyzę. Fot. Lviv Croissants/Facebook

Lviv Croissants otworzy drugi lokal we Wrocławiu. Niedawno powstała piekarnia przy Nowym Świecie

Autor: Katarzyna Gubała Data: 24 grudnia 2022 11:00

We Wrocławiu działa już Lviv Croissants przy ulicy Wita Stwosza 57. Drugi lokal pod tym szyldem ma powstać przy ul. Dubois 2/1.

2 grudnia pod adresem ul. Nowy Świat 37 w Warszawie otworzył się lokal Lviv Croissants z croissantami, które rozsławiła Angelina Jolie. To trzeci punkt w Polsce. Wcześniej otworzyły się Lviv Croissants Zgorzelcu (w drugiej połowie września w centrum handlowym Zgorzelec Plaza) oraz we Wrocławiu (ul. Wita Stwosza 57). 

Lviv Croissants potwierdza, że we Wrocławiu powstanie druga piekarnia z croissantami. Firma nie ujawnia jeszcze dokładnej daty. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Lviv Croissants - co to za marka?

Marka zyskała międzynarodową sławę, gdy pod koniec kwietnia br. aktorka Angelina Jolie w trakcie wizyty we Lwowie spontanicznie odwiedziła lokal Lviv Croissants. Informację o wydarzeniu oraz tym, co zamówiła podały ukraińskie i światowe media. Aktorka i Ambasadorka Dobrej Woli ONZ kupiła rogalika królewskiego, rogalika z łososiem i mozzarellą i cappuccino.

Pierwsza piekarnia Lviv Croissants z croissantami z nadzieniem została otworzona 5 marca 2015 r. we Lwowie. Szybko zdobyła dużą popularność. W ciągu kolejnych trzech miesięcy we Lwowie otworzono cztery piekarnie, a w sierpniu tego samego roku w Sumach otwarto pierwszy lokal franczyzowy pod tą marką. 

Czytaj też Lviv Croissants otwiera się w Polsce. Na początek Warszawa, Wrocław i Zgorzelec

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz