Partnerzy portalu
Manufaktura ma nowy punkt gastronomiczny. To R&D Tea z bubble tea R&D Tea to specjaliści od azjatyckich herbat, parzonych na oryginalnych składnikach sprowadzanych z Tajwanu. Fot. R&D Tea - Łódź/Facebook

Manufaktura ma nowy punkt gastronomiczny. To R&D Tea z bubble tea

Autor: KG/horecatrends Data: 20 lutego 2022 16:15

R&D Tea - marka swoją działalność rozpoczęła w Budapeszcie, a teraz kontynuuje europejską ekspansję. W połowie lutego otworzyła punkt w łódzkiej Manufakturze.

R&D Tea to specjaliści od azjatyckich herbat, parzonych na oryginalnych składnikach sprowadzanych z Tajwanu. W menu lokalu, który powstał na rynku Manufaktury obok Pijanej Wiśni znajdują się różnorodne napoje, które przyrządza się na bazie aromatycznej herbaty. Do niej dobiera się dodatki: kuleczki tapioki, syropy, żelki owocowe, pianki mleczne czy budyń waniliowy. Napoje serwowane są na ciepło lub zimno. 

R&D Tea przybliża smaki dalekiej Azji nie zapominając o zero waste - napoje można kupić w papierowych opakowaniach, a kubek plastikowy zamienić na ten wielokrotnego użytku. Na miejscu dostępne są także metalowe słomki i inne gadżety.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Marka R&D Tea ma w swoim portfolio już 16 lokali, w tym 3 w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz