Partnerzy portalu
Marszałkowska w Warszawie: I tam otworzą się Gorące Polecam. Smaki z Piekarni Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni otworzą się przy Marszałkowskiej 104. Fot. Materiały prasowe

Marszałkowska w Warszawie: I tam otworzą się Gorące Polecam. Smaki z Piekarni

Autor: KG/horecatrends Data: 08 października 2022 15:00

Domy Towarowe Wars Sawa Junior przy Marszałkowskiej to kultowe miejsce z pierwszym centrum handlowym w Polsce. Enata Bread ogłosiło, że otworzy tam Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni.

Domy Towarowe Wars Sawa Junior przy Marszałkowskiej są codziennie odwiedzane przez tysiące klientów. 

- Gdy podpisaliśmy umowę na lokal w Domach Towarowych Wars Sawa
Junior powiedziałem tylko: wow!”. o kilku latach ciężkiej pracy, po konsekwentnym rozwoju sieci, po otwarciu sześćdziesięciu lokali na terenie całego kraju przyszedł czas na prawdziwą perełkę lokalizacyjną - mówi Bartłomiej Rychcik, CEO Enata Bread - właściciela marki Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Enata Bread podpisała umowę najmu z Atrium European Real Estate - deweloperem, właścicielem i operatorem centrów handlowych w Europie Centralnej. Transakcji pośredniczył COLLIERS.

Kawiarnio-piekarnia Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni zajmie lokal o powierzchni 60 m kw. Każdego dnia na mieszkańców miasta i turystów będą czekać pachnące i smaczne wypieki (chleby, bułki, bagietki, kanapki, przekąski słodkie i słone), aromatyczna kawa (100% arabica premium z Brazylii), świeże soki i smoothies, a także produkty komplementarne (w tym dania gotowe) w ramach „Regału smakosza”.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz