×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Mikołajkowa promocja w Grycanie. Ceny zaskakują!
Mikołajki u Grycana! / fot. PAP/Albert Zawada

Mikołajkowa promocja w Grycanie. Ceny zaskakują!

Autor: oprac. JS Data: 02 grudnia 2022 12:03

6 grudnia w lodziarnio-kawiarniach Grycan będzie można skorzystać z mikołajkowej oferty, w ramach której za kulkę lodów lub rurkę z bitą śmietaną zapłacimy 2 złote.

Mikołajki u Grycana!

We wtorek 6 grudnia we wszystkich lokalach Grycan każda kulka lodów przygotowywanych według tradycyjnej rodzinnej receptury oraz rurka waflowa z bitą śmietaną, ręcznie zwijana oraz wypiekana we własnej pracowni cukierniczej, dostępne będą w promocyjnej cenie 2 zł. Promocja dotyczy kulek lodów sprzedawanych na wynos w papierowych kubeczkach i wafelkach.

– Mikołajki to dzień wyczekiwany przez naszych Gości, zwłaszcza tych najmłodszych, którzy tego dnia mogą cieszyć się nie tylko pierwszymi prezentami, ale także ulubionymi słodkimi przysmakami. Oferta mikołajkowa to również gratka dla dorosłych, bo czy istnieje lepszy sposób na rozpoczęcie świątecznego okresu niż spędzenie czasu z najbliższymi przy lodach czy rurkach z bitą śmietaną? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej mikołajkowej promocji – mówi Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Oferta Mikołajkowe ceny na Mikołajki obowiązuje 6 grudnia we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń przez cały dzień.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz