Partnerzy portalu
Multi Ice Group stawia na rozwój franczyzy
LodyBonano oraz “u Lodziarzy” Wytwórnia Lodów Polskich, działają w ponad 300 lokalizacjach w całym kraju. / fot. materiały prasowe

Multi Ice Group stawia na rozwój franczyzy

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 10 grudnia 2021 14:30

Multi Ice Group to firma, która od 18 lat rozwija marki franczyzowe w Polsce. Jej czołowe franczyzy, czyli LodyBonano oraz “u Lodziarzy” Wytwórnia Lodów Polskich, działają w ponad 300 lokalizacjach w całym kraju.

– Każdy franczyzobiorca otrzymuje od nas nie tylko pomysł na firmę z całym know how, ale po prostu – gotowy biznes. Mówiąc jeszcze konkretniej – zapewniamy mu wyposażony, nowoczesny lokal w formie estetycznej, designerskiej przyczepy, wszystkie niezbędne urządzenia, oprogramowanie i sprzęty potrzebne do działalności. Co więcej, sugerujemy odpowiednie lokalizacje, sprawdzone pod kątem potencjału sprzedażowego, pomagamy uzyskać dofinansowanie, szkolimy i wprowadzamy w tajniki zawodu. Praca naszych partnerów jest ograniczona do minimum. Można powiedzieć, że podpisują umowę, a my zajmujemy się całą resztą – mówi Radosław Charubin, założyciel Multi Ice Group.

Współpracę z Multi Ice Group może rozpocząć niemal każdy, kto szuka pomysłu na prosty i szybki biznes. Partnerzy sieci nie muszą samodzielnie wybierać miejsca, remontować i urządzać lokalu czy kupować wyposażenia. Otrzymują to wszystko w pakiecie, a nad całością inwestycji czuwa indywidualny opiekun, który służy pomocą i wsparciem.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Posiadamy ponad 18-letnie doświadczenie w kreowaniu i zarządzaniu franczyzami w Polsce. Na przestrzeni lat współpracowaliśmy z tysiącami przedsiębiorców. Znamy rynek od podszewki i wiemy, jakie są jego potrzeby i jak rozwijać firmę, która przynosi zyski. Wyniki naszych partnerów mówią same za siebie. Udowadniamy, że każdy może prowadzić dochodową firmę, przy niewielkim nakładzie środków oraz wsparciu obejmującym prawie każdy aspekt działalności – przekonuje Radosław Charubin.

LodyBonano lub u Lodziarzy - franczyza do wyboru

Obecnie w ofercie Multi Ice Group są 2 franczyzy. Jednak jak podkreślają przedstawiciele sieci, na tym z pewnością nie koniec. Już wkrótce premierę będą miały kolejne koncepty z różnych branż, w tym gastronomicznej.

LodyBonano to jedna z najstarszych i największych franczyz w Polsce. Dzisiaj pod jej szyldem działa blisko 200 lokali w kraju. Lodziarnia ta specjalizuje się w amerykańskich świderkach. W ostatnim sezonie do jej menu weszły także lody włoskie.

Drugą marką lodową Multi Ice Group jest “u Lodziarzy” Wytwórnia Lodów Polskich. Jej oferta opiera się na lodach rzemieślniczych, a znakiem rozpoznawczym są nietypowe smaki, wykorzystujące bogactwo regionalnej kuchni, ziół czy owoców. Punkty WLP spotkamy w ponad 100 lokalizacjach.

Ofertę obu marek lodowych uzupełniają kawy, herbaty, granity, słodkie wypieki i desery. Lodziarnie działają w formie stacjonarnej lub mobilnej.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz