Partnerzy portalu
Nadchodzi Czekoladowy Weekend w Fabryce E.Wedel fot. materiały prasowe

Nadchodzi Czekoladowy Weekend w Fabryce E.Wedel

Autor: horecatrends.pl Data: 28 listopada 2019 13:59

Początek grudnia to wyjątkowa okazja, aby spełnić marzenie z dzieciństwa i zwiedzić najbardziej czekoladowe miejsce w Polsce. Drzwi do Fabryki E.Wedel otworzą się już 7 i 8 grudnia z okazji Czekoladowego Weekendu 2019. Bilety na wydarzenie będą do zdobycia w konkursie, który rozpoczyna się dzisiaj – 28 listopada i potrwa do 1 grudnia na łamach portalu warszawa.naszemiasto.pl.

W trakcie tegorocznej edycji odwiedzający będą mogli pogłębić wiedzę na temat kakao z Ghany, na bazie którego produkowana jest oryginalna wedlowska czekolada. Uczestnicy wydarzenia odkryją sekrety procesu powstawania czekolady E.Wedel. Odwiedzający Fabrykę zajrzą też do Pracowni Rarytasów, gdzie pod czujnym okiem Mistrzyni Czekolady Joanny Profus i Maestro Czekolady Janusza Profusa, powstają ręcznie robione słodkie arcydzieła. W trakcie Czekoladowego Weekendu będzie można zobaczyć także historyczny gabinet Jana Wedla, czekoladową galerię rzeźb, rozwiązać zagadki oraz zdobyć wedlowskie smakołyki.

Co więcej, kontynuując współpracę z artystami, marka zapewni wyjątkową atrakcję już przed wejściem. Na ścianie Fabryki Czekolady będzie można podziwiać nowopowstały mural.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Czekoladowy Weekend odbędzie się 7 i 8 grudnia 2019 r. Fabrykę będzie można zwiedzać od godziny 12:00 do 17:30. Bilety na wydarzenie są do zdobycia w konkursie, który startuje 28 listopada na łamach portalu warszawa.naszemiasto.pl i potrwa do 1 grudnia.  Aby je zdobyć , należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe na portalu warszawa.naszemiasto.pl. W konkursie liczy się kolejność zgłoszeń.

Pytanie konkursowe: Wymień imię i nazwisko jednego z ilustratorów, którzy zaprojektowali nowe opakowania pianek Ptasie Mleczko®?

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 2 grudnia. Laureaci otrzymają kody, które za pośrednictwem systemu Eventim.pl, od 3 grudnia od godz. 10.00, będzie można wymienić na 4-osobowe bilety.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz