×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Nowa kawiarnia So Coffee w Katowicach to 3. lokal tej marki w tym mieście i 49. w Polsce
Ogródek nowej kawiarni So Coffee w Katowicach znajduje się przy Chopina 4, ale przylega do ulicy Stawowej. Fot. So Coffee/Facebook

Nowa kawiarnia So Coffee w Katowicach to 3. lokal tej marki w tym mieście i 49. w Polsce

Autor: Katarzyna Gubała Data: 22 maja 2023 13:30

Pod koniec kwietnia w Katowicach przy ul. Chopina 4 otworzyła się 6. w Polsce franczyzowa kawiarnia So Coffee. To 3. kawiarnia pod tym szyldem w tym mieście i 49. w Polsce.

Nowa kawiarnia So Coffee w Katowicach to 11 stolików wewnątrz - w sumie 22 miejsca siedzące. Na zewnątrz, w przestronnym ogródku, stoi 12 stolików, przy których mogą usiąść 24 osoby. W sumie w nowej kawiarni w Katowicach przewidziano miejsca dla 46 gości.

Kawiarnia położona jest przy ul. Chopina 4, ale kamienica, w której się znajduje sąsiaduje z jednym z głównych deptaków w Katowicach - ulicą Stawową. Dwie pozostałe kawiarnie So Coffee w tym mieście zlokalizowane są w Galerii Libero oraz na Dworcu PKP. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kolejne otwarcia So Coffee mamy zaplanowane na czerwiec. Przygotowujemy premierę kawiarni w Zielonej Górze w Focus Mall.

W menu So Coffee znajdują się kawy klasyczne, zimne i sezonowe, ciasta i babeczki, tosty, wrapy i kanapki, owsianki i jogurty oraz soki i koktajle.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz