×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Nowa piekarnio-cukiernia w centrum handlowym Nowa Górna
Nowa piekarnio-cukiernia w centrum handlowym Nowa Górna; fot. mat. pras.

Nowa piekarnio-cukiernia w centrum handlowym Nowa Górna

Autor: AW Data: 04 listopada 2022 13:14 | Aktualizacja: 04 listopada 2022 13:18

Oferta centrum handlowego Nowa Górna zyskała piekarnio-cukiernię. To regionalna marka.

Piekarnia Ozdowscy z nowym lokalem

Piekarnia Ozdowscy ma kilkanaście punktów w województwie łódzkim, a także 3 sklepy w samej Łodzi. Lokal w Nowej Górnej jest czwartym. 

 – Piekarnia Ozdowscy od lat rozwija się w regionie łódzkim, ma więc już swoje wierne grono klientów, które teraz ma okazję się poszerzyć. Tym bardziej, że brand wyróżnia się autorskimi recepturami, rzemieślniczym podejściem i szeroką ofertą, która zaspokaja codzienne potrzeby – mówi Karolina Nitowska, Leasing Director w Newbridge.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W nowej piekarni i cukierni klienci Nowej Górnej mogą znaleźć różnego rodzaju pieczywo. Jak podkreślają twórcy miejsca, największy wybór produktów piekarniczych dotyczy tych wypiekanych na miejscu w tradycyjnym kamiennym piecu, z niemrożonego ciasta, które poddane zostało długiej i wielofazowej fermentacji.  W asortymencie nie brakuje więc m.in. świeżych bułek pszennych, ziarnistych, słodkich i słonych przekąsek. Coś dla siebie znajdują też wielbiciele słodkości. W sprzedaży można znaleźć m.in. ciasta, torty, babeczki i pączki.

Nowy lokal, usytuowany przy niedawno zmodernizowanej strefie restauracyjno-wypoczynkowej, posiada także część kawiarnianą ze stolikami. Na miejscu można wypić kawę, świeżo wyciskane soki pomarańczowy i jabłkowy, a także spróbować kanapek na ciepło, ciast i deserów.

– Specyfika piekarnio-cukierni sprawia, że jej oferta dopełnia zarówno nasz spożywczy tenant-mix, jak również ofertę gastronomiczną. Stworzony koncept umożliwia bowiem robienie zarówno zakupów na wynos, jak również zamawiania na miejscu, zwłaszcza deserów czy słonych przekąsek idealnych na szybki lunch– wyjaśnia Karolina Nitowska. 

Piekarnia Ozdowscy jest już trzecim najemcą z ofertą spożywczą w Nowej Górnej. Od lat działa tu hipermarket sieci Carrefour, a także punkt Przysmaki Regionu z m.in. produktami garmażeryjnymi, miodami, przetworami, sokami oraz tradycyjnymi wędlinami.  – Nowo otwarta piekarnia dopełnia naszą ofertę spożywczą, której fundamentem jest Carrefour, tworzy także naszym klientom, bardziej przywiązanym do lokalnych konceptów, ciekawą alternatywę zakupową – mówi. 

– Jesteśmy przekonani, że lokal, z uwagi na swoją szeroką ofertę, ale także format, szybko zyska popularność, tak jak to ma miejsce w innych lokalizacjach, w których obecni są już Ozdowscy – dodaje Karolina Nitowska.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz