×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Nowe kawiarnie Starbucks. W tym roku w Polsce otwarto je już w czterech miastach
Nowy Starbucks w Warszawie znajduje się w wieżowcu Warsaw Unit na Woli. Fot. Shutterstock

Nowe kawiarnie Starbucks. W tym roku w Polsce otwarto je już w czterech miastach

Autor: Katarzyna Gubała Opublikowano: 29 sierpnia 2023 14:15

Od początku roku do sierpnia 2023 r. otwarto już 4 nowe kawiarnie Starbucks w Polsce: pierwsze lokale w Rzeszowie i Toruniu, a kolejne w Bydgoszczy oraz Warszawie. Łącznie marka Starbucks ma już 72 lokalizacje w Polsce

Starbucks działa na polskim rynku od 2009 roku. Pierwsza kawiarnia powstała w Warszawie, przy Nowym Świecie. Obecnie Starbucks w naszym kraju działa już 72 lokalizacjach. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

To pierwsze Starbucksy w Rzeszowie i Toruniu

Najnowsze otwarcia miały miejsce w tym roku, w tym pierwsze lokalizacje w Rzeszowie i Toruniu. Oprócz tego otwarto drugą już kawiarnię w Bydgoszczy i 19. w Warszawie (w wieżowcu Warsaw UNIT w dzielnicy Wola). 

- Chcemy być jak najbliżej naszych sympatyków, stąd otwarcia kolejnych kawiarni. Priorytetem są dla nas większe miejscowości, poszukujemy atrakcyjnych lokalizacji, takich jak na przykład zabytkowe części starówek, czy okolice dworców centralnych. (...) Duży potencjał na rozwój sieci w Polsce dostrzegamy również w miastach o średniej wielkości - mamy tam ogromną rzeszę fanów i otrzymujemy od nich wiele pozytywnych informacji - mówi Vedran Modrić, Regionalny Dyrektor Operacyjny Starbucks Polska.

W nowych Starbucksach goście mogą napić się kultowych napojów marki, a w ofercie kawiarni znajdą się również słodkie desery, ciasto, świeżo wypiekane croissanty czy bajgle. 

 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz