×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Nowy design w kawiarniach sieci Costa Coffee
fot. materiały prasowe

Nowy design w kawiarniach sieci Costa Coffee

Autor: www.horecatrends.pl Opublikowano: 24 kwietnia 2019 10:26

Sieć kawiarni Costa Coffee zakończyła generalne remonty dwóch lokali. W związku z nową globalną koncepcją marki zmienił się wystrój wnętrz oraz wyposażenie kawiarni. Nowy design o nazwie Spectrum zagościł w Gdańsku w kawiarni na ulicy Długiej oraz w Warszawie w lokalu przy ulicy Miodowej.

Pierwszą lokalizacją, która przeszła proces zmiany aranżacji jest kawiarnia znajdująca się w Gdańsku. 

W ramach modernizacji lokal został kompleksowo wyremontowany wraz z wymianą mebli i instalacji.  W kawiarni zamontowany został w niej typowy dla Costa Coffee ledon, który swoim hasłem – „Długa przerwa na kawę” nawiązuje do lokalizacji, a także zachęca gości do częstych i długich odwiedzin.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Podobnie w Warszawie zawisła instalacja odwołująca się do nazwy ulicy, przy której znajduje się kawiarnia. W lokalu przy ulicy Miodowej zamontowany został ledon z napisem „Miodzio kawa”. W każdej z kawiarni pojawiły się również dwie nowe instalacje artystyczne odnoszące się do tematyki kawy oraz Latte art, które zostały zaprojektowane przy Global Team Costa Coffee z Wielkiej Brytanii.

Nowy design o nazwie Spectrum wyróżnia się połączeniem elementów drewnianych i tych stylizowanych na marmurowe. W aranżacji dominują barwy granatowe, szarości oraz oczywiście kolor charakterystyczny dla Costy kolor „Costa Red”. Uwagę przykuwają złote wykończenia barierek, stolików oraz elementów oświetlenia. Na ścianach zawisły lustra, które powiększają optycznie przestrzeń. W zmodernizowanych kawiarniach pojawiły się rośliny, nowe ekspozytory na produkty, a także stylowo urządzony bar do obsługi klientów. Strefy zaaranżowane dla gości Costa Coffee zostały dodatkowo powiększone.

Lokalizacja obu zmodernizowanych kawiarni to tzw. ulice handlowe, które są chętnie uczęszczane  przez mieszkańców oraz turystów odwiedzających zarówno Warszawę, jak i Gdańsk.

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz