Partnerzy portalu
Ociekające krwią ciasta i inne straszne słodycze Fit Cake Ociekające krwią ciasta i inne straszne słodycze Fit Cake; fot. mat. pras.

Ociekające krwią ciasta i inne straszne słodycze Fit Cake

Autor: AW Data: 25 października 2022 11:47

Fit Cake na Halloween przygotował iście upiorne menu. Oczywiście bez cukru. To galaretowate mózgi, piankowe gałki oczne i krwiste wypieki.

- Co roku mamy wielki fun z przygotowywania specjalnych słodyczy na halloweenowy okres. Można tu się wykazać naprawdę dużą kreatywnością i poczuciem humoru – mówi Rafał Kościuk, właściciel franczyzy Fit Cake, który na zdjęciach promujących tegoroczne menu wciela się w złego hrabiego Cukrullę o wampirzym uzębieniu.

Upiorna oferta Fit Cake na Halloween 2022

 – Poza tym, że lubimy się bawić, traktujemy tę ofertę trochę edukacyjnie – dodaje - Ponieważ Halloween, amerykańskie święto, obchodzą w Polsce głównie nastolatkowie i dzieci. W Fit Cake mogą zobaczyć, że prozdrowotne słodycze bez cukru wcale nie muszą być nudne, ba mogą być bardziej cool do tych tradycyjnych – zarówno jeśli chodzi o smak jak i wygląd.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Cóż więc tym razem zaserwują nie-cukiernie Fit Cake? W tym roku motywem przewodnim będzie alchemia. Zapowiada się kolorowo i intensywnie jak na Halloween w Nowym Orleanie, ale też wyjątkowo strasznie.

- Mózgi w formalinie, zakrwawione ucięte palce oraz przekrwione gałki oczne…. brzmi creepy, ale to tak naprawdę nic innego niż pyszne słodkości bez cukru. Mózg w formalinie zamknięty w słoiku to jogurtowa pianka z owocami zatopiona w galaretce z kiwi. Krwawe mózgi, czaszki i przekrwione gałki oczne na patyczkach to nasze cake popsy i cakesicles, które na co dzień można dostać u nas w wersji fit oraz keto – ale tym razem dostępne są w strasznym przebraniu. Zakrwawiony mózg o smaku oreo - brzmi i wygląda kuriozalnie, a smakuje obłędnie – mówi Ewelina Choińska twórczyni strasznych słodyczy i współwłaścicielka sieci.

Czaszki i przekrwione gałki oczne na patyczkach to cake popsy i cakesicles.

31 października wszystkie bezcukrowe ciasta Fit Cake będą ociekać truskawkową krwią, a jeśli któremuś z grasujących tego wieczoru wampirów będzie mało, dostanie dodatkową porcję na wynos - w strzykawce...

Hrabia Cukrulla skutecznie zniechęci do jedzenia cukru

- Ja zaś będę tym złym, czyli Hrabią Cukrullą – przyznaje się Rafał Kościuk – I moją rolą będzie przypominać wszystkim cukroholikom, że cukier zabija! Jeśli więc ktoś nie chce, by jego mózg skończył tak jak nasze słodycze niech czym prędzej się przerzuci na te z Fit Cake. W nich nie ma grama cukru.

Halloweenowe przysmaki będzie można dostać w ponad 50 lokalach sieci już od 29 października. Ilość ograniczona.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz