×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Piekarnia rzemieślnicza Chaud Pain ma nowe punkty w Warszawie. Wszystkie w centrum
Piekarnia rzemieślnicza Chaud Pain buduje sieć lokali. Fot. Materiały prasowe

Piekarnia rzemieślnicza Chaud Pain ma nowe punkty w Warszawie. Wszystkie w centrum

Autor: Katarzyna Gubała Data: 20 maja 2023 14:14

Warszawska piekarnia słynąca z wypieków we francuskim stylu zamienia się w sieć. W piątek, 19 maja, otworzyły się dwa nowe punkty Chaud Pain, a w najbliższych tygodniach ma powstać trzeci - wszystkie zlokalizowane w centrum stolicy.

Pierwszy lokal Chaud Pain - co w języku francuskim oznacza ''gorący chleb'' - powstał w budynku Hotelu Europejskiego przy ul. Ossolińskich 3. Po blisko półtora roku Project Warszawa otwiera trzy nowe punkty rzemieślniczej piekarni. Wszystkie znaleźć można w centrum Warszawy:

  • Pl. Konstytucji 6, 
  • al. Niepodległości 142A,
  • ul. Tamka 43.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, przy Placu Konstytucji 6 znajdziemy niedużą piekarnię Chaud Pain, w której dostępne jest świeże pieczywo oraz kawę przelewową wyłącznie na wynos.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowy Chaud Pain przy Placu Konstytucji w Warszawie.

 

Przy alei Niepodległości 142A lokal posiada dodatkowo mały ogródek, w którym można usiąść i wypić kawę lub zjeść wypieki bezpośrednio na miejscu.

W nowej lokalizacji przy al. Niepodległości wprowadzono dodatkowo opcję drive thru. Wystarczy wcześniej zadzwonić, złożyć zamówienie i umówić się na odbiór pieczywa, które pracownik piekarni przyniesie do samochodu.

- W każdym z lokali warto również telefonicznie rezerwować wcześniej wypieki, ponieważ… znikają z lad niezwykle szybko! Tym, którzy nie mogą kupić ulubionych smakołyków w drodze na uczelnię czy do pracy, polecamy telefoniczną rezerwację wypieków i odbiór ich w godzinach popołudniowych - mówi Antoine Azaïs, Dyrektor grupy Project Warszawa, w skład której wchodzi piekarnia Chaud Pain. 

Chaud Pain przy Tamce - otwarcie w czerwcu

Punkt przy Tamce 43 będzie największy i zostanie otwarty w czerwcu. Lokalem z najbogatszą różnorodnością oferty pozostaje piekarnia przy ul. Ossolińskich 3, zlokalizowana w budynku Hotelu Europejskiego, która poza wypiekami oferuje również wina, produkty delikatesowe premium, m.in. z Francji i Hiszpanii oraz ogródek - informuje firma. 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz