Partnerzy portalu
Piw Paw przebranżowił się w Warszawskie Muzeum Kapsli Stołeczny Piw Paw należy do grona lokali, które otworzyły się mimo obostrzeń ze strony rządu. Po licznych kontrolach sanepidu i policji pub postanowił stać się muzeum / fot. facebook.com/piwpawsklep

Piw Paw przebranżowił się w Warszawskie Muzeum Kapsli

Autor: horecatrends.pl Data: 02 lutego 2021 11:00

Stołeczny Piw Paw należy do grona lokali, które otworzyły się mimo obostrzeń ze strony rządu. Po licznych kontrolach sanepidu i policji pub postanowił stać się muzeum.

- PRZEBRANŻAWIAMY SIĘ! Od dziś zapraszamy Was do najnowszego muzeum w Warszawie: Warszawskiego Muzeum Kapsli. Szczególnie polecamy interaktywną i multimedialną instalację muzealną pt.: "Jak się drzewiej bawiono". Nasza instalacja, bezpośrednio angażując Zwiedzających, pokazuje jak w zamierzchłych i słusznie minionych czasach przedpandemicznych ludność miast i wsi spędzała wolny czas - czytamy na profilu Piw Paw w mediach społecznościowych. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Przypomnijmy, że według najnowszego rozporządzenia rządu sektor HoReCa ciągle pozostaje w zamknięciu. Z kolei od 1 lutego mogą być otwarte muzea i galerie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz