×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Poley.me - start-up z autorską maszyną do robienia drinków pozyskał 1 mln zł
Testy w beachbarze, czerwiec 2021 r. Fot. Poley.me

Poley.me - start-up z autorską maszyną do robienia drinków pozyskał 1 mln zł

Autor: Oprac. KG Data: 15 kwietnia 2022 10:35 | Aktualizacja: 15 kwietnia 2022 10:38

Wrocławski fundusz venture Unfold.vc zainwestował w bar przyszłości Poley.me. Maszyna jest w stanie przyjąć zamówienie oraz płatność, a następnie wydać drinka i paragon.

Poley.me tworzy bar przyszłości, który ''jest w stanie przygotować 120 koktajli na godzinę, tym samym zwielokrotnić przepustowość barów oraz wyeliminować kolejki'' - informuje Unfold.vc.

''Każdy, kto będzie chciał kupić drinka, będzie mógł to zrobić natychmiast, a płatność uregulować w aplikacji lub przy maszynie. Innowacyjność polskiego autonomicznego baru opiera się na modelu biznesowym RaaS (Robot as a service) oraz kompleksowości rozwiązania: maszyna jest w stanie przyjąć zamówienie oraz płatność, a następnie wydać drinka i paragon'' - czytamy. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Poley.me stworzyła grupa przyjaciół z Wrocławia, którzy pewnego dnia na dachu wrocławskiej Renomy, w Urban Garden, wpadli na pomysł stworzenia maszyny do drinków.

''W ciągu kilku miesięcy od pomysłu założyli spółkę, następnie zbudowali prototyp maszyny, który doceniliśmy inwestując w projekt 1 milion złotych'' - podaje Unfold.vc. 

Daniel Wieczorek, Co-Founder Poley.me wyjaśnia, że rozwiązanie dobrze sprawdza się w miejscach zatłoczonych takich jak kluby i dyskoteki czy stadiony w czasie imprez masowych. Autonomiczny bar obsłuży ich uczestników w kilkadziesiąt sekund, rozładowując w ten sposób kolejki.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz