Partnerzy portalu
Ponad 28 tys. litrów popcornu i 25 tys. koktajli. KinoGram podsumowuje rok i obchodzi pierwsze urodziny Casablanca jest ulubionym drinkiem widzów KinoGramu. / fot. materiały prasowe

Ponad 28 tys. litrów popcornu i 25 tys. koktajli. KinoGram podsumowuje rok i obchodzi pierwsze urodziny

Autor: oprac. JS Data: 20 października 2022 14:29

Kino KinoGram w Fabryce Norblina świętuje swój pierwszy rok działalności. W tym czasie w kinie odbyło się ponad 11 tys. seansów, podczas których sprzedano ponad 28 tys. litrów popcornu i ponad 25 tyś. koktajli.

Casablanca ulubionym drinkiem widzów KinoGramu

Fabryka Norblina świętuje 1. urodziny, a razem z nią tamtejszy Food Town i kino KinoGram, które zdecydowanie różni się od innych stołecznych kin. Oprócz tradycyjnego popcornu i innych przekąsek, które można zamówić w kinie, w KinoGramie jest bar, z którego drinkami można raczyć się podczas wybranego seansu filmowego. 

Przez rok w KinoGramie wyświetlono ponad 400 tytułów filmowych. Odbyło się ponad 11 tys. seansów, a trakcie których sprzedano ponad 28 tys. litrów popcornu i ponad 25 tys. koktajli. jak przystało na kinomanów, ulubionym drinkiem widzów KinoGramu jest Casablanca.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Koncerty i inne wydarzenia kulturalne w KinoGramie

W KinoGramie poza seansami filmowymi odbywają się również kameralne koncerty, spektakle teatralne, wystawy, spotkania z reżyserami filmowymi i wykłady  z twórcami kultury. To tu przeniosła się siedziba Gildii Reżyserów Polskich, i tu można zobaczyć – w sali nr 7 – statuetkę Oscara, którą otrzymał Jan A. P. Kaczmarek za muzykę do filmu „Marzyciel”.

W ramach tegorocznego jubileuszu odbędzie się specjalny przedpremierowy pokaz najnowszej hollywoodzkiej produkcji „Black Adam” w reżyserii Jaume’a Collet-Serra.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz