Partnerzy portalu
Powraca World Class Cocktail Festival
Powraca World Class Cocktail Festival. / fot. materiały prasowe

Powraca World Class Cocktail Festival

Autor: oprac. JS Data: 09 sierpnia 2022 15:35

World Class Cocktail Festival potrwa od 24 sierpnia do 18 września w 6 największych polskich miastach. Goście Festiwalu będą mogli odwiedzić ponad 100 koktajlbarów i barów restauracyjnych oraz spróbować zestawu dwóch koktajli spod znaku World Class w festiwalowej cenie 35 zł.

Festiwal odbędzie się w dniach 24 sierpnia – 18 września w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu i Szczecinie. Uczestniczące w nim koktajlbary i bary restauracyjne zapraszają do rezerwacji zestawu dwóch modnych koktajli na bazie luksusowych alkoholi z portfolio Diageo w promocyjnej cenie 35 zł. Rezerwacje dostępne są na CocktailFestival.pl.

World Class Cocktail Festival potrwa od 24 sierpnia do 18 września

– Naszym celem jest popularyzowanie w Polsce światowych trendów koktajlowych, a przede wszystkim świadomej konsumpcji, w której liczy się nie ilość, lecz jakość alkoholu i sposób jego podania. Bary i restauracje biorące udział w Festiwalu są starannie selekcjonowane w oparciu o wysoką jakość: obsługi barmańskiej i kelnerskiej, wykorzystywanych składników czy mistrzowskiego poziomu menu – wyjaśnia Max Pollo.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W Festiwalu biorą udział starannie wyselekcjonowane lokale w kraju. Wśród nich: warszawskie Weles, Klar - Cocktail Bar, Backroom Bar, Moderne Artisanal, Mozaika, wrocławskie Rusty Rat, Rumbar, ORZO people - music - nature, poznańskie Tłok Bar, Może Gin Chill, L 33 Bistro&Bar, szczecińskie 17 Schodów, AMORE MIO, Bulwary Food&Drink, trójmiejskie JUNGLA Cocktails & Food, Flisak '76, Winston Bar, krakowskie Lastriko, Alchemia, Arkady Cafe Cocktail Bar. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz