×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
PRADA Caffè w Harrods - pop-upowa kawiarnia w luksusowym domu handlowym
Prada Caffè w Harrods w Londynie. Fot. Prada.com

PRADA Caffè w Harrods - pop-upowa kawiarnia w luksusowym domu handlowym

Autor: Katarzyna Gubała Data: 08 maja 2023 13:25

31 marca włoski dom mody Prada otworzył w Harrods w Londynie - Prada Caffè. Pop-upowa kawiarnia będzie czynna do 7 stycznia 2024 r. Jak zarezerwować stolik w Prada Caffè?

Prada Caffè w londyńskim domu handlowym Harrods od wystroju i menu po zastawę stołową i atmosferę odzwierciedla język, podejście i charakterystyczny sposób postrzegania świata marki Prada. 

W stylu i barwach marki

Ściany, sufity oraz obite aksamitem sofy i fotele są delikatnie zabarwione kultową zielenią marki. Podłogi odtwarzają czarno-białą szachownicę historycznego butiku Prady w Galleria Vittorio Emanuele II w Mediolanie, a płaskorzeźby z kwiatami na ścianach przywołują na myśl niektóre z flagowych sklepów Prady na całym świecie - czytamy w opisie Prada Caffè na stronie internetowej Prada.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Marka zwraca też uwagę na zastawę stołową w Prada Caffè.  

''(...) począwszy od bladoniebieskiej japońskiej porcelany z kontrastującą podwójną czarną linią, inspirowana antyczną ceramiką seledynową (filiżanki do herbaty i kawy z pokrywkami, imbryki, talerze i tace), po kryształowe wyroby z dmuchanego szkła, w tym serię Triangle z typowym dla Prady trójkątnym wzorem'' - informuje Prada. 

Menu Prada Caffè w Harrods

Asortyment oferowanych potraw i napojów obejmuje cały dzień, od śniadania po wieczorne koktajle i jest wyrazem nowoczesnego podejścia do włoskiej tradycji - z kanapkami i risotto obok mozzarelli bawolej, łososia, dań z kraba, spritzu i negroni- bazujące na aperitifach uzupełniające listę autorskich koktajli.

Karta win obejmuje całe Włochy, z butelkami od Sycylii po Piemont. Wypieki są eksponowane zarówno na centralnym blacie, jak i na ścianie z tyłu. Jest to wybór produktów cukierniczych, łączących w sobie fachowy kunszt z nowoczesnymi technikami i klasycznymi składnikami z bardziej współczesnymi smakami i aromatami.

Prada Caffè Harrods - jak zarezerwować stolik?

Stolik w Prada Caffè Harrods można zarezerwować na stronie prada.com w sekcji Pradasphere lub na on.harrods.com. Prada Caffè będzie czynna do 7 stycznia 2024 roku.

Prada Caffè Harrods w Londynie.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz