×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Psia kawiarnia w Poznaniu ma otworzyć się w maju. Jakim lokalem będzie PUPPY EYES x COFFE PLACE?
W naszej kawiarni Psiaki są więcej niż mile widziane - czytamy na social mediach psiej kawiarni. Na zdjęciu: Chunky. Fot. PUPPY EYES x COFFE PLACE/Facebook

Psia kawiarnia w Poznaniu ma otworzyć się w maju. Jakim lokalem będzie PUPPY EYES x COFFE PLACE?

Autor: Katarzyna Gubała Data: 11 kwietnia 2023 09:45

Trenerka psów, psycholożka i edukatorka Aleksandra Antczak szykuje się do otwarcia w Poznaniu psiej kawiarni ''Puppy Eyes x Coffe Place''. To miejsce ma być prawdziwie ''dog friendly'' - zapowiada.

W Poznaniu otwieramy kawiarnię, która ma być również centrum edukacyjnym dla miłośników Psów - opisuje projekt ''Puppy Eyes x Coffe Place'' w serwisie zbiórkowym trenerka psów Aleksandra Antczak.

''Chcemy, aby w Poznaniu powstało prawdziwe "DOG FRIENDLY" miejsce. Duża przestrzeń, parawany odgradzające Opiekunów z Psami od siebie, żeby nie dochodziło do konfliktów, ogródek na zewnątrz, oferta jedzeniowa dla Psów, leżanki i zabawki'' - dodaje pomysłodawczyni Puppy Eyes.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zbiórka ''Centrum edukacyjne- Psia kawiarnia!'' trwa do 20 kwietnia. Fundusze są potrzebne m.in. na system nagłośnienia do prowadzenia warsztatów, na parawany dla psów i zaproszenie najlepszych Psich edukatorów z Polski jak i zza granicy.

Puppy Eyes jako kawiarnia, ma serwować dobrą kawę i ciacho, a jako przestrzeń dla ludzi oferować warsztaty, spotkania, szkolenia i darmową wiedzę. Lokal ma otworzyć się pod koniec maja na poznańskich Jeżycach. 

Na social mediach psiej kawiarni można śledzić przygotowania do otwarcia lokalu. 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz