Partnerzy portalu
Pumpkin Spice Latte ponownie w Starbucks Pumpkin Spice Latte znów zagości w Starbucks / fot. materiały prasowe

Pumpkin Spice Latte ponownie w Starbucks

Autor: portalspozywczy.pl/informacja prasowa Data: 02 września 2021 13:20

Pumpkin Spice Latte powraca we wrześniu do oferty Starbucks. Kawa będzie dostępna w wszystkich kawiarniach w Polsce.

7 września Pumpkin Spice Latte pojawi się w ofercie kawiarni Starbucks, gdzie będzie można skosztować ją w dwóch nowych odsłonach: z lodem (Iced Pumpkin Cream Latte) oraz w wersji wegańskiej z napojem roślinnym (sojowym, kokosowym, migdałowym lub owsianym) i kremem wegańskim. Posiadacze karty lojalnościowej Starbucks Rewards będą mogli spróbować tę kawę od 3 września.

- Dla wielu naszych gości Pumpkin Spice Latte jest nieodzownym symbolem prawdziwej jesieni. Od 2003 roku, kiedy pierwszy raz ten legendarny już napój zagościł w naszych kawiarniach, nieustannie go dopracowujemy i zmieniamy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości, w 2018 roku wprowadziliśmy wegańską odmianę syropu Pumpkin Spice Latte, a rok temu do naszej oferty dołączył krem wegański – mówi Katarzyna Pijanowska, Marketing Manager Starbucks Polska. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowość – Circular Cups

W tym roku powrót Pumpkin Spice Latte połączony został z wejściem do oferty Circular Cups, czyli wielorazowych kubków wykonanych z pochodzących z recyklingu papierowych kubków Starbucks. Do stworzenia jednego Circular Cup wykorzystano około 6 jednorazowych kubków, które dzięki recyklingowi zyskały nowe życie. Kubki będą dostępne dla wszystkich w kawiarniach Starbucks już od 7 września. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz