Partnerzy portalu
Shell: Coffee bike’i z okazji Tygodnia Kawy
Miłośnicy kawy, chcący spróbować nowej Shell Café, nie będą musieli jechać na stacje/ fot. mat. pras.

Shell: Coffee bike’i z okazji Tygodnia Kawy

Autor: www.horecatrends.pl Data: 01 października 2021 13:47 | Aktualizacja: 01 października 2021 14:13

Shell organizuje Tydzień Kawy dla wszystkich klientów. Konsumenci mogą otrzymać kupon na gratisową kawę lub napić się jej w coffee bike’ach w wybranych miastach w Polsce.

W ramach Tygodnia Kawy za zatankowanie min. 30 litrów paliwa Shell V-Power lub za zakup produktów z oferty Shell Café (z wyłączeniem wody, słodkich wypieków oraz sezamków) za min. 6 zł klienci otrzymają jednorazowy kupon na wybraną kawę Shell Café o pojemności 200 ml.

W ramach kuponu mają do wyboru: espresso, kawę czarną, z mlekiem, cappuccino, flat white lub caffè latte. Kupon jest ważny do 5 października i można go zrealizować na dowolnej stacji Shell objętej promocją. Przy jednej transakcji kasowej wydawany jest jeden kupon. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Coffee bike’i Shell na ulicach polskich miast

Ci, chcący spróbować nowej Shell Café, nie będą musieli jechać na stacje. W wybranych dniach do 8 października włącznie mieszkańcy Katowic, Poznania, Wrześni, Wrocławia i Warszawy będą mogli napotkać coffee bike’i z kawą Shell Café podczas najpopularniejszych spacerowych tras miejskich.

– Badanie SW Research pokazało, że 80 proc. miłośników małej czarnej pije kawę poza domem. Z okazji Dnia Kawy chcieliśmy wyjść naprzeciw naszym klientom i zaoferować im kawę, w miejscach, w których najczęściej bywają – mówi Mikołaj Pawlak, starszy manager kategorii Shell Café, Shell Polska.

Shell Café to nowy koncept kawiarniano-gastronomiczny, który firma wprowadziła w połowie sierpnia w Polsce, jak i w innych krajach europejskich. Obecnie jest dostępny w 237 punktach Shell w naszym kraju.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz