Sieć kawiarni So! Coffee łączy siły z Purella Superfoods 18 maja w nowym menu oferowanym przez So! Coffee pojawią się 3 wyjątkowe pozycje z dodatkiem Superfoods / fot. materiały prasowe

Sieć kawiarni So! Coffee łączy siły z Purella Superfoods

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 18 maja 2021 16:12

18 maja w nowym menu oferowanym przez So! Coffee pojawią się 3 wyjątkowe pozycje z dodatkiem Superfoods, takich jak guarana i jagody maqui.

W tym sezonie w So! Coffee łączy smak kawy z prozdrowotnymi właściwościami Superfoods. Cappuccino z jagodami maqui na napoju owsianym to jedna z propozycji dla osób na diecie wegańskiej.  Zaś MOC² to orzeźwiające połączenie espresso, świeżo wyciskanego soku pomarańczowego i guarany dla  tych, którzy potrzebują energetycznego pobudzenia. Kawowy duet uzupełnia autorski koktajl Antyoksydant na bazie wyłącznie naturalnych składników takich jak czarna porzeczka, nasiona chia i jagody maqui.

Superfoods to rośliny , które  - według naukowców – wyróżniają się  bardzo dużą zawartością substancji odżywczych, posiadające wielokrotnie więcej witamin i minerałów, enzymów, aminokwasów, antyoksydantów oraz zdrowych tłuszczy niż tradycyjne owoce i warzywa, których nasz organizm potrzebuje każdego dnia. Ich obecność w jadłospisie pomoże uzupełnić składniki, których na co dzień brakuje w „normalnej diecie’’ lub jest ich w niej bardzo mało, przy tym korzystnie wpływają na nastrój i kondycję organizmu. Warto zaznaczyć, że Superfoods są naturalnie bezglutenowe i odpowiednie dla wegan.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

SO! COFFEE to sieć 55 kawiarni w 30 miastach na terenie całej Polski należąca do Grupy Lagardere Travel Retail.

PURELLA SUPERFOODS działa na rynku spożywczym od 2016 r. Purella to 80 produktów w dwóch liniach: BeRAW oraz Purella Superfoods.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz