Partnerzy portalu
Sieć Żabka sprzedaje nawet 51 kaw na minutę Klienci Żabki najchętniej kupują kawy z mlekiem / fot. materiały prasowe

Sieć Żabka sprzedaje nawet 51 kaw na minutę

Autor: www.dlahandlu.pl Data: 19 października 2020 11:54

51 kaw na minutę – to rekordowa liczba sprzedanych przez Żabkę kaw na wynos. Klienci najchętniej kupują kawy z mlekiem – najpopularniejsza jest latte, nieco rzadziej sięgają po cappuccino. 

-  Żyjemy intensywnie, każda minuta jest dla nas na wagę złota, dlatego dopasowujemy ofertę odpowiadającą potrzebom naszych klientów. Nie muszą oni marnować czasu na poszukiwanie kawiarni, ponieważ wybierając kawę w Żabce napiją się aromatycznego i wysokiej jakości napoju już w minutę od zakupu. Nasza kawa cieszy się coraz większą popularnością, zajęliśmy 3. miejsce w rankingu najczęściej znanych i spontanicznie odwiedzanych miejsc oferujących kawę wg. tegorocznego raportu Cafe Monitor ARC Rynek i Opinia – mówi Anna Grabowska, wiceprezes zarządu ds. komercyjnych w firmie Żabka Polska.  

W Żabce można kupić m.in. cappuccino, latte czy kawę czarną. Klienci chętnie sięgają po gorącą kawę – zwłaszcza rano, najczęściej między godzinami 8:00 a 9:00. Najchętniej kupują kawy z mlekiem – najpopularniejsza jest latte, nieco rzadziej sięgają po cappuccino. Rekordowy pod względem sprzedaży kawy na wynos był dla Żabki październik ubiegłego roku – wówczas sieć sprzedała średnio aż 51 gorących kaw na minutę.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz